Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyom megkért hogy...

Menyasszonyom megkért hogy facebookon mutassam meg a régi csajaimat? Mi szükség van erre szerintetek?

Figyelt kérdés
Természetesen megmutatta,de az mire jó nem igazán értem.3 éve vagyunk együtt,most állt elő ezzel.Vajon mi szükség volt erre?Kérte mutassa meg az előző csajomat is,akivel együtt éltünk 4 évig,nem nagyon akartam mert kellemetlen emlékek kötnek hozzá és nem szívesen nézegetem őt,a végén rosszul jöttem ki abból a kapcsolatból de ez mindegy is.Majd nagy nehezzen megmutattam őt is neki,aztán amikor megmutattam neki,belém beszélte hogy zavarba vagyok,meg miért vagyok zavarba.Nem igazán értette meg,hogy nagy nehezzen lezártam azt a kapcsolatot és a sok kellemetlen emléket,ezért nem szívesen nézegetem.Meg különben is alapesetben,minek nézegessem a volt csajomat.Szerintetek ez mire volt jó a kiváncsiságon kivül?
2014. dec. 17. 06:48
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
91%
Lehet hogy koppant párszor expic.sák miatt (nincs egyedül, habár én nem akarom látni a párom exeit, ő nem kontaktol velük).
2014. dec. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Mindenképp üljetek le és beszéljétek meg, mert egy házasság ilyeneken szokott elcsúszni, ahol a felek találgatnak, hogy a másik mit gondol, de nincs megbeszélve.

Ilyenkor mindkét félben gyűlik a vélt sérelem és később robban.

2014. dec. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Mi már majdnem 5 éve vagyunk együtt. De soha nem kértem, hogy mutassa meg az exeit. Mondjuk a legutolsót ismerem, mert beállított egyszer és a buszon is talizunk néha.

A barátom sem kérte, hogy mutassam meg az exeket. Minek lesz tőle jobb, vagy rosszabb?

Nem is nagyon beszélünk róluk, régi és lezárt dolgok :)

2014. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még veszekedés lesz.

Én sose kérnék ilyet. Nem akarok a párom exeivel foglalkozni. És azt is utálom, ha valaki engem az exekről faggat. Az a múlt, semmi köze az aktuális kapcsolathoz.

Egyébként simán kinézem, hogy ezentúl a menyasszonyod majd nézegeti ezeknek a volt csajoknak az oldalát :)

2014. dec. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva engem kicsit zavart a dolog,de megmutattam,mert nincs mit titkolnom.Nem értem amúgy miért kellett ezt,mert eddig soha nem volt ez téma.Beszéltünk az exekről,mert nincs mit titkolni,de egyikünket sem érdekelte hogy a másik hogyan nézett ki,vagy kivolt az.Számomra azért volt furcsa,mert eddig tényleg nem kérte hogy mutassam meg őket.Szóval így hirtelen vajon miért lett ez fontos?Majd azzal fenyegetett hogy ha nem mutatom meg az utolsó csajomat,akivel a végén nagyon rossz kapcsolatunk volt,akkor azt fogja gondolni hogy akarok még tőle valamit.Azért nem akartam megmutatni,mert tényleg ő egy kellemetlen emlék és még nézegetni sem szívesen szeretném.

Egyébként köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. dec. 17. 09:04
 16/24 A kérdező kommentje:
Ja amúgy megkérdeztem tőle,mire volt ez jó,azt mondja csak kicsit idegesíteni akartalak.Mondom gratulálok.Megkérdeztem ennyire unalmas a kapcsolatunk hogy ilyen kis feszültség gerjesztéssel kell feldobni?
2014. dec. 17. 09:14
 17/24 anonim ***** válasza:
Nálunk pont forditva volt. A Férjem akarta látni az exeinet, megmutattam neki. Ő is az ővéit, bár én nem voltam nagyon kiváncsi rájuk. Ez még a kapcsolatunk elején volt. Szerintem ne képzelj bele semmi rosszat kivncsi volt és kész. Te megmutadtad, ennyi.
2014. dec. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy látott egy másik nővel valahol (mondjuk munkaügyben beszéltél valahol, vagy ismeretlen megkérdezte az időt...) és meg akart bizonyosodni, hogy nem az exed?
2014. dec. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Nincs semmi nemű kapcsolatom más nőkkel.A főnök asszonyom egy 50 éves nő:))),rá csak nem féltékeny.Semmi nővel nem láthatott amúgy,nincs semmi érintkezésem más nőkkel,akivel van azokat ismeri ő is,közös ismerősök esetleg,akikkel többnyire ketten szoktunk találkozni.
2014. dec. 17. 09:47
 20/24 anonim ***** válasza:
Nem bízik benned, és önbizalom hiánya is van. Hidd el, hogy egy veszekedésnél elő fog jönni azzal, hogy biztos megcsalod valamelyikkel, vagy őt kevésbé szereted, mint az exedet...
2014. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!