Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyom megkért hogy...

Menyasszonyom megkért hogy facebookon mutassam meg a régi csajaimat? Mi szükség van erre szerintetek?

Figyelt kérdés
Természetesen megmutatta,de az mire jó nem igazán értem.3 éve vagyunk együtt,most állt elő ezzel.Vajon mi szükség volt erre?Kérte mutassa meg az előző csajomat is,akivel együtt éltünk 4 évig,nem nagyon akartam mert kellemetlen emlékek kötnek hozzá és nem szívesen nézegetem őt,a végén rosszul jöttem ki abból a kapcsolatból de ez mindegy is.Majd nagy nehezzen megmutattam őt is neki,aztán amikor megmutattam neki,belém beszélte hogy zavarba vagyok,meg miért vagyok zavarba.Nem igazán értette meg,hogy nagy nehezzen lezártam azt a kapcsolatot és a sok kellemetlen emléket,ezért nem szívesen nézegetem.Meg különben is alapesetben,minek nézegessem a volt csajomat.Szerintetek ez mire volt jó a kiváncsiságon kivül?
2014. dec. 17. 06:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
A lányok szeretnek megbizonyosodni arról, hogy szebbek, mint az exek.
2014. dec. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%

lehet,hogy az erdekelte,hogy reagalsz.megmutatod e,mit mondasz,erzel e meg valamit.

De lehet,hogy tenyleg csak kivancsisag...


En is nagyon kivancsi termeszet vagyok,bevallom.

A ferjem pedig nem kozlekeny tipus....27 ev hazassag utan mondta csak meg,ki volt az elso lany az eletebn...:))

2014. dec. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
44%

Vagy, hogy tudni akarta hogy néznek ki, hogy véletlenül se hívhasd meg őket az esküvőre. :D


De az is lehet, hogy csak kíváncsi. Tudja a tököm, nem is érdekel ez így korán reggel... :D

2014. dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
19%
És miért nem zártad rövidre nem mutatom és kész.Az a múlt köze se hozzá.Nézd meg milyen pofát vág ha ugyan ezt kéred te is..
2014. dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Én férjem se mutatnà meg, még kapcsolat elején érdeklődtem milyen volt előttem... De mindig is utàlt ilyenekről beszélni, úgyhogy nem zaklattam :-) fiatalon ismertem meg csak 1 komoly kapcsolatom volt előtte de ha én szóba hoztam vmiért màr majdnem felrobbant a féltékenységtől. Furi.
2014. dec. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%
Túl sok szappanoperát néz, vagy a barátnői telebeszélték a fejét. Semmi más normális oka nem lehet ennek a kíváncsiságnak.
2014. dec. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
71%

Mert szimplán hü..lye.. A lányok többsége ilyen,

Viszont kicsit fura, hogy 3 év alatt sosem kerültek ők elő...

Én a ferjemnek pl sokat beséltem az exről, ő is az övéiről. Mindketten felfogtuk, hogy azért exek, mert exeknek kell lenniük. Valami nem működött... És pl megbeszéltük mi nem, hogy nalunk ez ne legyen gond...

Én is megnezegettem őket, mert en is hülye vagyok.. Csak kíváncsiság miatt, hogy milyen típusú nők tetszettek neki.. ( hát mit ne mondjak, mind csinos, szép arcú, jó alakú, aki ad magára de nem műnő :S)


Én megmondtam volna, hogy igen zavarban vagyok mert nem értem a szituációt.. Nem értem az egészet, kellemetlen nekem, és utálom nézni az exeket, nem szép emlékeim vannak elsősorban..remelem jól érzed magad, attól, hogy én rosszul..

2014. dec. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Trafó1 ***** válasza:
23%
Meg ne mutasd, és szoktasd le az ilyen irányú kíváncsiskodásról, később ezzel fog példálózni, emiatt fog féltékenykedni stb
2014. dec. 17. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
94%
En is megkertem egyszer a volt baratomat, hogy mutassa meg az exet. Egyszeruen kivancsi voltam. Megmutatta, lattam, ennyi, tobbet nem gondolkoztam rajta.
2014. dec. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

Lehet hogy önbizalom hiányos és szerette volna elhelyezni magát a történetedben. Dicsérd őt sokat, és mondd el neki hogy nagyon hálás vagy az exnek hogy szakított veled, mert különben nem ismerted volna meg a mostani párod.

Hátha megnyugszik. Lehet hogy csak azt szeretné tudni hogy ha kontaktba lépsz valakivel a neten az olyan nőszemély-e akihez közös szép emlékek fűznek téged.

Lehet hogy csak azt szerette volna hogy ha a városban jár, tisztában legyen vele ha az exedet látja mondjuk vásárlás közben. Lehet úgy gondolja hogy az ex már megnézett téged és ő is szeretné tudni hogy kik azok.

Nincs jelentőssége. Neked itt az a szereped hogy megerősítsd őt a nőiességében, vonzerejében és az iránta érzett szerelmedben. Neki valójában csak ez a fontos, a többi csak körítés.

2014. dec. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!