Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éli meg az életét az,...

Hogyan éli meg az életét az, akinek pici korában meghal az anyukája?

Figyelt kérdés
2010. febr. 2. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nevelőanyukája kiskorától kezdve, akkor számára szinte "természetes" lesz, hogy nincs anyuka az életében. Persze hiányozhat neki, hiszen mégis az anyukája volt, de emlékezni nem fog rá (én most kisbabákról beszélek), a személyét nem fogja hiányolni, csak mint anyukát. Ha van nevelőanyukája, akkor semmi probléma nem lehet, talán ha nem is szólnának, rá sem jönne a gyerkőc, hogy a nevelőanyuka neveli.
2010. febr. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nem akarok általánosítani; de azok, akiknek meghalt korán az édesanyjuk, vagy él, de soha vagy ritkán kaptak szeretetet tőle, azok idegrendszerileg jóval érzékenyebbek lesznek; főleg ha olyan életkorban történik az "elválás", amikor már tudatuknál vannak.

2010. febr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És, ha nagyobbal, 4-5 évessel történik ilyen?

Attól félek, hogy egy nevelőanya ( ha lenne) előbb-utóbb szül saját gyereket és leszarja azt, aki nem az övé, mégrosszabb esetben még szemétkedik is vele.

2010. febr. 2. 09:24
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem írsz konkrétumokat, így nehéz válaszolni is. Remélem nem minden nevelőszülő ilyen, de pl. én találkoztam olyannal, aki intézetből vesz ki gyerekeket, hogy ilyen-olyan támogatásért felnevel 5-6 gyereket. Nagyon durva, mennyi támogatást ad rájuk az állam,és vannak akik erre hajtanak; ebbe jobb nem belemenni...
2010. febr. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én 5 évesen vesztettem el és még azt sem tudom hogyan. Idegrendszerem annyival rossz hogy néha átélem mekkora veszteség másnak ha valakije meghal. És fogékony vagyok a herpesz kialakulására ami megint a rossz idegrendszerre megy. Viszont nekem sincs anya az életemben és talán dura is lenne ha ott volna. Csak azok a sajnálkozó tekintetek. Miért kellett eza kérdés?
2010. máj. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!