Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Veletek elbeszélgetett...

Fiuk! Veletek elbeszélgetett a lany apja?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miket mondott?

Hany evesen? ( a b.notok hany eves volt? )


2014. dec. 11. 15:17
 1/7 A kérdező kommentje:

Mennyire volt ciki?

A b.notok utana kérdezgetett?

2014. dec. 11. 15:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Mire gondolsz, kérdező? Mégis miről kellene elbeszélgetni az apának a lánya barátjával? Normális embert nem kell befenyíteni, hogy viselkedjen jól; a szexualitással kapcsolatos felvilágosítás pedig a saját szülei dolga.


Az én édesapám sokat beszélget a párommal, ez mindig is így volt, hiszen kíváncsi rá, meg akarja ismerni, jóban akar vele lenni...

2014. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az oké, hogy normál esetben nem kell befenyiteni ( ahogy Te irtad) , de azert szerintem vannak meg olyan apák akik megteszik ( ha nem is nagyon komolyan, de azert el beszélgetnek vele)
2014. dec. 11. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Készülj fel! :)

[link]

2014. dec. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aki ilyet csinál annak az érzelmi/értelmi IQ-ja igen alacsony, és egyben valami szánalmas hatalom mániában is szenved...


Ketten vagyunk lányok, apánk sose szólt bele a szerelmi életünkbe és senkivel nem volt se bunkó, le kezelő vagy bármi fenyítés vagy ilyesmi. Elfogatta, hogy ez a mi életünk és nincs szükségünk senkire aki pátyolgat minket "fentről".

A miénk mindig igyekezett beszélgetni,barátkozni, jó fej lenni.

2014. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok,de soha egy pasimmal se beszélgetett el apám... :) Max mint ha barátok lennének,de soha nem voltak kinos beszélgetések...
2014. dec. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vay csak nem tudtok róla utolsók...

:)


Nem tudom elbeszélgetett-e apu, bár szeribtem nem volt erre szükség sem a párom, sem apum részéről..

Bár ki tudja...?

Az anyakönyvvezető előtt azért amikor átadott neki, akkor súgott neki egyet vicces hagnemben csak 2 en hallottuk, (" vigyázz rá mert kitekerem a nyakad") :):):):):):)

2014. dec. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!