Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/fiúk, mennyire vagytok...

Lányok/fiúk, mennyire vagytok szégyenlősek?

Figyelt kérdés
Szüleitek előtt meddig mertek levetkőzni,fürdésnél belehet menni hozzátok?Tesók előtt mennyire vagytok szégyenlősek.Hány évesek vagytok?Esetleg a szüleitek szoktak meztelenül mutatkozni?
2014. okt. 19. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
16 éves lány vagyok és hát pár éve még simán mászkáltam szüleim előtt meztelenül,most pedig nagyon nem szeretek.Néha bejönnek amikor fürdök,de az se gyakori,egyszerűen nem érzem helyesnek.Még melltartóban sem szeretek futkozni apukám előtt,pedig jó a viszonyunk.
2014. okt. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szégyenlős vagyok, szüleim előtt csak felöltözve mutatkozok, már a melltartó-bugyi kombó sem fér bele. Senki nem jön be, míg fürdök, el is küldeném a fenébe.
2014. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
51%
ha a szüleid előtt akkor mi lesz veled a nászéjszakán?
2014. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
78%

Én már a szülő kategória vagyok erősen, a lányom huszonéves. Nálunk nincs ilyen probléma, simán mászkálunk egymás előtt egyszál semmiben, ha a helyzet úgy hozza.

A medencében is egy bugyiban van a lányom, váljék egészségére(persze ez most nem aktuális már)

2014. okt. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok. Azon már túl vagyok, köszönöm! Barátom előtt természeteen nem szégyellem magam, szüleim előtt viszont nagyon. Nem tehetek róla, így alakult.

22/l

2014. okt. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én 14 éves fiú vagyok.Nem vagyok szégyenlős senki előtt.Apám nem él velünk,tesóm nincs,csak anyámmal élünk itt ketten.Fürdésnél meztelenül mászkálunk,nyáron,ha nagy meleg van,akkor simán lehetek meztelenül,nem szól érte,nem is zavarja,engem se zavar,amikor ő van meztelenül.
2014. okt. 19. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem szégyellősség miatt, de nem szoktam meztelenkedni. Egyszerűen azt szoktam meg, hogy van rajtam valami. A párommal persze más, amíg élt anyám, addig vele sem voltam szégyellős, ő sem velem, furcsa is lett volna anya és lánya között.

Idegeneknél nem igazán számít a nem, nem akarom, hogy bárki lásson meztelenül. De ha úgy alakulna, na bumm, nem a világ. Amikor műtöttek, akkor meztelen voltam, kicsit sem tudott érdekelni, gondolom, a kórháziakat sem.

2014. okt. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mi a fene ***** válasza:
12-13 éves kor után szerintem természetes, hogy nem meztelenkedünk, a lányaimmal legalábbis igy volt. Engem mondjuk nem zavar, ha valamelyik rámnyitna a fürdőben, de figyelünk egymásra. .A nászéjszaka, szex más kategória.
2014. okt. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!