Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is túlparázom?

Szerintetek is túlparázom?

Figyelt kérdés

Gumióvszert használunk.

Mindig van itthon terhességi teszt, és anno ha pár napot késett, már megcsináltam.

Februárban hasznos is volt, rögtön bizonyította a második lányunk létét.

Viszont most felvetettem a férjemnek, hogy iratok ki 72órás tablettát hogy legyen itthon.

Szerinte túlparázom.

Pedig életemben egyszer nem paráztam túl egy sérült óvszert, lassan negyedik hete nem alszunk miatta :)


2014. dec. 11. 13:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem parázod túl.

Nem lesz semmi baj abból, ha van otthon gyógyszer. Miért ne lehetne?

2014. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
49%
A férjed szeretne még gyereket? Mert nagyon lazán veszi egy ember életét.
2014. dec. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra azért figyelj oda, hogy a 72 órás tabletta egy olyan hormonbomba, ami hónapokra odavágja majd ahormonháztartásodat! Tényleg csak végső esetben alkalmazd!
2014. dec. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan irass ki, Inkább legyen otthon feleslegesen, minthogy megalázzanak a kórházban, amikor vasárnap este 10kor kéne feliratni egyet. Jobb félni, mint megijedni.

A gyerekvállalás ne legyen orosz rulett.

2014. dec. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy ha normális a nőgyógyászod akkor előre írass fel, nem baj ha van otthon vészhelyzet esetére. Nekem egyszer volt szükségem 72 órás tablettára, még 18 éves koromban. Mindig becsületesen védekeztünk az akkori párommal, de egyszer megtörtént a baj, és kiszakadt a gumi amit az aktus után vettünk észre. Azonnal mentem az ügyeletes nőgyógyászhoz, aki lenézően kammogott, hogy "na persze, kiszakadt a gumi...meg h védekezni kéne", aztán nagy nehezen felírta a gyógyszert. Nagyon megalázó volt...
2014. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Ha ennél normálisabb lenne a nődokim császár közben elkötött volna. De nem vállalta.

A férjem azon aggódik hogy ez lesz a mániám. De nincs az az isten hogy én még egyszer terhességet vállalok.

2014. dec. 11. 13:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló?
2014. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Férjed is elköttetheti magát. Miért egyértelmű h csak a nőnek kell erre gondolni?
2014. dec. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
2 gyerek után fiatal nőket nem szoktak elkötni. Ez nem akkora csoda. A férjed is megteheti, ha akarja.
2014. dec. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak 3 gyerek után kötik el én is úgy tudom.Viszont valóban megalázó esemény utáni tablettáért menni,én úgy el szégyelltem magam anno....mintha legalább loptam volna...
2014. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!