Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el apumnak,...

Hogyan mondjam el apumnak, hogy a fium 14evvel idosebb tolem es van neki egy 3,5eves fia?

Figyelt kérdés
a szuleim kulon elnek mar tobb mint 10eve. en 19eves vagyok a fium pedig 32. 7honapja jarunk. anyum elfogadta valamennyire,de apum meg nem tudja. mit tegyek?
2008. aug. 16. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerem a szüleidet, illetve hogy milyen a kapcsolatod velük. Talán jobb lenne, ha anyudtól kérnél tanácsot. Ő ismeri apudat is, téged is.


Én biztos, hogy nem különösebben foglalkoznék vele. Ugyanúgy kezelném a dolgot, mint ha csak 2 év lenne a korkülönbség.

Beszélj a pasidról egyre többet, mond ki a nevét egyre többször, egyszer úgyis rákérdez majd apud, kia az a "Dezső". Akkor elmondhatod neki, hogy ő a barátod. Ha kérdez róla, csak bátran mondd el az igazat. Próbáld meg úgy előadni, hogy ne látszon rajtad, hogy ideges vagy, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne a 14 év korkülönbség.

2008. aug. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsod..nagyon sokat segitettel..de nem ismered apum..szerintem egy ideig nem mondom el neki, majd csk a lagzi utan, ha lesz egyaltalan lagzi,mert akkor mar nem igazan fog erdekelni hogy mit fog hozza szolni
2008. aug. 16. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Lagzi után??? Hát de férjhez mész hozzá,ahhoz nem kell a szülők vélemyéne. Nekem ez a lagzi téma nehezebben menne mint az hogy elmondjam hogy 14 évvel idősebb...
2008. aug. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
meg nem tudjuk hogy lesz-e lagzi,eskuvo, mert o mar nem akar meg 1x megnosulni mivel mar 2x volt nos. meg koran lenne ilyesmirol hogy dumcsizzunk mert meg csk 7honapja vagyunk eggyutt,meg ha tav kapcsi is. de ha mar hozza mentem felesegul akkor mar nyugodtan elmondhatom apumeknak mert aztan mar ugy se tudnak semmit tenni :D
2008. aug. 18. 13:06
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
De én nem is mennék addig hozzá egy fiúhoz,amíg a szüleim nem ismerik rendesen. A korkülönbséget meg úgysem tudjátok annyira letagadni. Én a helyedbe nem firtatnám a korkülönbség témát,de ha rákérdeznének,hogy hány éves nem tagadnám...
2008. aug. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
apumek tudjak,hogy az idosebb fiukra bukok.mar volt 7-8evvel idosebb fium is. oket elfogadtak nagy nehezen. de valoszinuleg hogy ezt fogom tenni,hogy ha megkerdezi, hogy hany eves a fium akkor megmondom az igazat. csak annyit tudnek vesziteni hogy kitagadnak a csaladbol, mert apumek ilyenek, ha valami nem tetszik nekik akkor fenyegetessel probaljak elerni,hogy azt csinaljam ahogy ok jonak latjak.
2008. aug. 18. 22:36
 7/8 A kérdező kommentje:

nagyon szepen koszonom a valaszod.de az a helyzet hogy apum tudja mar

hogy van fium es a nevet is mert kerdezte, vagyis en mondtam neki hogy

van fium, csk az a helyzet, hogy en nagyon is ismerem apum, es a

battyam is es a battyam megparancsolta, hogy ne legyen 4evvel idosebb

fium. 7-8evvel idosebb fium mar volt tavaj, ot elfogadtak nagy

nehezen, mert egesszen depis voltam a dolog miatt. anyum ki akart

dobni a lakasbol, apumek pedig azt mondtak, hogy vagy a fiu vagy ok,

igy oket valasztottam. felek hogy kikulonositenek :( nem fogadnak el

soha a 14ev korkulombseget. anyum azt tanacsolta, hogy ne mondjam el

apumeknak, mert aztan mar nem leszek a csaladom tagja. de viszont

szeretem a fium, es nagyon jol kijovok vele mint meg soha senkivel, es

ezt mar lassan 7honapja...

2008. aug. 19. 13:38
 8/8 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van, én 28 vagyok, ő meg 42. sosem volt idősebb pasim, de ő nagyon cuki és imádom. szerintem ha normális a fiúd, akkor el fogja fogadni apukád, hiszen ennek nem csak hátránya van, sőt! ;)
2008. dec. 21. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!