Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyu nem enged sehova?! 12/L

Anyu nem enged sehova?! 12/L

Figyelt kérdés
A Barátnőim mindenfele mehetnek a körülöttünk lévő városokba is én meg a faluba nem sétálhatok egyet sem a barátnőimmel! Mit tegyek h el engedjen valahova?
2014. dec. 6. 12:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%
12 évesen ne akarj menni sehova. kicsi vagy.
2014. dec. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Miért ne mehetne SÉTÁLNI 12 évesen? Ne vicceljetek már, ovodás koromban is jártam ki a tömbház elé játszani...

Nem bulizni akar, vagy a pasijával aludni, hanem sétálni az ég áldja meg...

2014. dec. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Szép kis barátnőid vannak!
2014. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Beszéld meg anyukáddal hogy nem óvodás vagy, ne is bánjon veled úgy.
2014. dec. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%
Apukád jobb belátásra téríthetné anyukádat.
2014. dec. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ugyan azon a kaptafán vannak... apu engedékenyebb ő el is engedne de anyu nem -.-
2014. dec. 6. 12:46
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Meglehet, a falu tele van cigányokkal, ezért féltenek.
2014. dec. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Akkor elengnének, ha mondjuk az egyik barátnôd családjával mennél el valahová, vagy csak senkivel sem engednének el?


Szerintem, ha a szüleid jobban megismernék az egyik barátnôdet, amiben nagyon megbízol, akkor ôk is engedékenyebbek lennének.


Talán abban van a hiba, hogy nem mesélsz olyan sokat az anyukádnak, nem bìzik igazán benned, vagy ehhez semmi köze a dolognak, csak félt. Ha az elôbbirôl van szó, ülj le vele gyakrabban beszélgetni, hogy lássa: megbízhat benned teljesen - de ezt a bizalmat ne is játszd el. Ha az utóbbiról, akkor pedig nem tudsz sok mindent csinálni. Ha mondjuk ott szeretnél aludni valamelyik barátnôdnél, kérd meg ôket, vigyenek/kísérjenek el ôk hozzá, vagy, ha vásárolni szeretnél, esetleg moziba menni, ígêrd meg nekik, hogy egy adott idôpontra hazaérsz, esetleg mondd nekik, el is mehetnek érted, legalább biztosak lesznek benne, rendes társasággal mész el. :)


17/L

2014. dec. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Csinálj valami olyat amitől anyukád látni fogja hogy már nem egy ovodás vagy hanem onáló de abbol is csak mértékel anyukád pedig csak félt
2014. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert kislány vagy még. Én sem engedném el az ennyi idős gyerekeimet egyedül, meg bandázva más városokba. 22 évesen nem tudom megérteni, hogy szerda este 10 órakor mit keresnek 13 éves kislányok leopárdmintás cicanaciban meg műkörömben a belvárosban. Nekik nincsenek szüleik.
2014. dec. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!