Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik anyuka ismerősöm lányáró...

Egyik anyuka ismerősöm lányáról kiderült, h Bp-n prosti, azóta iszik. Te fel tudnád dolgozni ezt, ha kiderülne a lányodról?

Figyelt kérdés
pedig normál családi körülmények között nevelték tiszteletben becsületben!
2014. dec. 2. 12:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem, eddig nem ivott. A lány abba hagyta az egyetemet, nem szeret tanulni, dolgozni meg végképpen.
2014. dec. 2. 13:30
 12/16 anonim ***** válasza:
89%
El lennek keseredve hogy ennyi esze van hogy ilyenre vetemedik.
2014. dec. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
85%
Szóval a lány egy lusta munkakerülő, akinek a legkönnyebb út a pénzhez, ha szétteszi a lábát. Nem tetszett neki az egyetem és karrierlehetőség, amit én támogatni tudtam.. felnőtt nő, szabadon dönt az életéről. Annyira hülye nem vagyok, hogy más lustaságáért magamat hibáztassam. Élje az életét, én pedig majd meggyászolom a lányom, és továbblépek. Fenn tudja tartani magát, nekem meg nem kellenek olyan rokonok, akik csak fájdalmat okoznak.
2014. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
67%
Faja, de neked ehhez semmi közöd, és nincs jogod megítélni a lányt, sem a nevelésük felett bíráskodni meg szörnyülködni.
2014. dec. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elárulnád, hogy hogyan derült ki SZÁMODRA?
2014. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
71%

Nem tervezem libsi szellemben nevelni a lányom, hogy büdös legyen neki a munka. Tehát nem lesz ilyen problémám.

Egyébként pedig ha ez kiderülne, akkor ki van tagadva és soha többé nem akarom látni. A tartás ezerszer fontosabb a pénznél. A prostitúció normális embernél soha nem jön szóba, mint opció, mindig van másik megoldás, Budapesten meg pláne van, tehát a csaj a luxus miatt csinálja. Én iszonyatos kudarcnak tekinteném, ha ilyen aljaembert sikerülne nevelnem.

2014. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!