Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki /nem ciki ha a...

Mennyire ciki /nem ciki ha a lány idősebb?

Figyelt kérdés

Nem sokkal, csupán 1 évvel bár ez nekem még is sokat számít.

Bár a fiú sokkal tapasztaltabb nálam.

Szerintetek egy kapcsolatban mennyire játszik szerepet a kor?

(Főleg ha a lány idősebb?)

Ez a fiúknak is általában rossz vagy éppen jó?


2014. dec. 1. 21:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben az aggasztó, hogy egyetlen évvel van problémád (szóval túl idős még nem lehetsz), de a fiú jóval tapasztaltabb. Ne akarj a helyi macsó legújabb hódítása lenni.

Egyébként 1 év semmilyen életszakaszban nem számít. A fiúnak általában jó, mert fel tudott szedni egy idősebb lányt.. Gondolom nincs rád írva, hogy tapasztalatlanabb vagy.

2014. dec. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Anyám 8 évvel idősebb a mostoha apámnál. 13 éve elvannak mint a befőtt. Még ma is odavannak egymásért. Tudod, én már annak örülnék ha egyszer engem is ennyire szeretne egy férfi kortól függetlenül

22/N

2014. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Smmit nem számít. 1 év, viccelsz? A férjem 2 évvel fiatalabb nálam, de kit érdekel? Senkit. 11 éve vagyunk együtt.
2014. dec. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Ismerek olyan párt, ahol a nő majdnem 10 évvel öregebb, és működik évek óta a kapcsolatuk. Nekem is majdnem minden barátom fiatalabb volt nálam, nem csak 1 évvel. És soha nem gondoltam cikinek.
2014. dec. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Ismerek egy embert, folyton avval jon hogy ha lany idosebb pasasra bukik apakomplexusos stb, de hogy neki 6 evvel idosebb felesege van az termeszetes, egy ket ev nem szamit de azert tobb az mar azert no.papucsallatka az illető.

Egy ket ev nalam is beleferne de több mar semmi esetre sem max 2.

2014. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

7 évvel vagyok idősebb a férjemnél.

Nálunk működik a dolog

2014. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány évesek vagytok.


Középsuliban lényegtelen, illetve ha esetleg továbbtanultatok, szakmán vagytok, akkor is.


Olyankor van bibi, amikor az egyik még középsulis, a másik pedig már dolgozik, szakmát tanul, továbbtanul, stb. Olyankor túl más az életük. De az is megoldható.


Mellesleg pont most írtam egy kérdéshez: Egyik rokonházaspárnál a feleség idősebb 9 évvel. 16 éve házasok.:)

2014. dec. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Középsuliba járunk, ráadásul osztálytársak is vagyunk.

16/L

2014. dec. 2. 06:44
 9/12 A kérdező kommentje:

Ja,és köszönöm szépen a válaszokat!

Én is rengeteg helyen hallottam már,hogy "a kor csak egy szám" blablabla.

De engem valamiért akkor is irritált az az 1 év.

Pontosabban nincs is 1 év.

Pusztán 9 hónap.

2014. dec. 2. 06:45
 10/12 anonim ***** válasza:

Még osztalytársak is vagytok..

9hónap semmi..

Azert zavar, mert gyerek vagy még..

2-3-4 év hamarabb észrevehető,mde még az sem.. Egyébkent a szüleim közt 2 év van.. Anyu 21 apu 19 vot.. Akkor érezhető volt a különbség mindketten azt vallják, de nem is igazan az eletkoruk miatt, hanem az,mhgy anyu addigra már 6 éve dolgozott, és egyedül élt, míg apu épp csak kiesett a középiskolaból, és munkaba állt.

2014. dec. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!