Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi a családodban az egy...

Mennyi a családodban az egy főre eső jövedelem?

Figyelt kérdés

És mennyit (per fő) tartanál elégségesnek a

1. nagyon szűkös

2. szűkös

3. átlagos

4. nagyon jó

életszínvonalhoz? Mik ezek a minimum összegek?


2014. nov. 27. 08:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
52%
Külfölön élünk, ketten vagyunk a párommal.A bevételünk nem stabil, lehet egy hónapban 5000-6000 dollár is, de valamikor csak 3000. a férfi fizetés egy héten olyan 1000-1dollár körül van, de viszont a női hetente 500, ezeket úgy írom hogy jobb esetbe. Így az itteni életszínvonalhoz képest ez szűkösnek mondható. Spórolni így sem könnyű, hiszem az albérletek 1000-1300 körül vannak, de jut mindenre.
2014. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
52%
előző vagyok, a férfi hetente 1000-1200 dollár, elírtam
2014. nov. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
70%
Kihagytad a 0.éhkopp A férjem 2 dipivel 95000.- keres, én semmit,mert 87 % os rokkant vagyok és az uj törvények szerint 24 év munkaviszony után sem jár rokkant nyugdij,ha az nem pont a lebetegedés előtt volt... :) ja és velünk él a beteg felnőtt gyerekem,akinek semmi jövedelme nincs, szoc segély nem jár... :) És nekem is dipim van,nem vagyunk kisebbségiek, van még 2 kitaníttatott gyerekünk, aki támogat,meg egy + lakásunk, amit még anno összekapartunk , bérbeadva(épp most számoltam ki,hogy amit az elmult 2 évben rá kellett költeni ,az el is vitte a bérleti díjat)nyolc helyen vagyok felvágva, szóval valszeg nem fogok dolgozni 53 évesen, csudijó az élet. :)
2016. febr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Újra a 6-os vagyok,és így másfél év után újra válaszolok:)Most 2000 eurót keresek havonta,a feleségem kb 1500 eurót,plusz a két gyerekre kapunk gyerekenként havi 190 eurót.Ami azt jelenti hogy az egy főre jutó jövedelmünk 970 euró havonta.Ez a mi számunkra tökéletes.

Annyit még azért hozzátennék,hogy Németország,én így szeretlek:)

2016. ápr. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!