Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lennél valakinek a 3. felesége?

Lennél valakinek a 3. felesége?

Figyelt kérdés

vagy ez már ciki...

eddig 2szer nősült

a 2.feleség 10 évvel idősebb


2014. nov. 26. 17:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Semmivel sem cikisebb, mint valakinek a harmadik férjének lenni.
2014. nov. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

csak ha 2 feleséggel ne müködött a dolgog a 3.al fog?

és még csak 40 éves

2014. nov. 26. 17:09
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
ha valakinek volt már 2 kapcsolata, akkor összejössz vele? vagy azon gondolkodsz, hogy az a 2 is elromlott........
2014. nov. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%

Nem.

Tökmindegy, hogy hány éves a második feleség.

A pasi 2x már örök hűséget fogadott, és képes lenne harmadszor is megtenni - ugye te sem gondolod komolyan, hogy van értéke a szájából? Ha komolyan gondolná, nem akarna házasodni, hiszen már tudja, hogy nem ezen múlik egy kapcsolat. Így viszont csak azt mondja, amit hallani akarsz, vagyis hogy el fog venni, csak azt nem teszi hozzá, hogy addig, ameddig meg nem un.

2014. nov. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%
A kapcsolat lehet nem komoly (persze lehet házasság-szintű is), de arról nem lehet bizonyosan megállapítani, hogy holtáig tervezte. A házasságról viszont ezt feltételeznénk.
2014. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%

Mondjuk én csak utána járnék, hogy miért is romlott meg mindkét házasság. 1 házasság elromlása még belefér.

Egyébként a volt sógor jut eszembe. A nővérem a 3-dik felesége volt. A volt sógor azt mesélte, hogy az első felesége félrekúrt, a második 6 év házasság után úgy döntött, hogy visszamegy a gyerekkori szerelméhez. A tesóm hitt neki. Pár évvel később találkoztam az első feleséggel (egy véletlen beszélgetésből derült ki, hogy ő a volt feleség) Hát ő elmesélte, hogy soha nem lépett félre, a válópert azért adta be, mert a volt sógorom egy féltékeny pszichopata aki testileg-lelkileg alázta a volt nejét. Ennek tudatában a kisebbik nővéremmel (2 nővérem van a nagyobbik volt a feleség) kiderítettük a második feleség hollétét, és felkerestük. Hát ő sem a gyerekkori szerelméhez ment vissza, hanem elmenekült. Hasonló okokból mint az első feleség. Nem sokáig vártunk, hogy elmondjuk a nagyobbik nővéremnek. De ő már tudta. Ugyanis kezdte átélni ő is a testi-lelki terrort. Akkor adta be a válópert amikor eltörte az orrát, mert beszélni mert egy férfival a munkahelyén..(ápolónő, és egy férfi beteggel beszélgetett, ez volt a bűne)


szóval én utána érdeklődnék más forrásból is a 2 rossz házasság okának..

2014. nov. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem biztos, hogy a férfi nem tudott hűséges maradni. Kettőn áll a vásár. Lehet, hogy most sikerül neki.
2014. nov. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
attól függ miért vált el kétszer?
2014. nov. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
70%

A harmadik férjemmel élek házasságban.

Az első két házasságom nem miattam ment tönkre.

2014. nov. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

*Az első két házasságom nem miattam ment tönkre.



Hát persze. Egyszer az első válásnál ezt elő lehet adni, de a második után már nem. Masszívan sáros voltál te.

2014. nov. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!