Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tul tudnatok lepni ezen?

Ti tul tudnatok lepni ezen?

Figyelt kérdés
Ha megtalalnatok a parotok egyik szexvideojat es beleneznetek. Nem abranditana ez ki benneteket? Ok mondhatjuk hogy csinalta de ha megneznetek nem lenne kiabrandito?
2014. nov. 26. 16:32
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
55%

Nő vagyok...végig tuti nem nézném...azt sem állítom, hogy hű de vidám lennék a tudattól, hogy van ilyen...

De tuti nem dobatnám ki vele...az az ő privát szférájában van...feltételezem nem azt nézegeti

De hogy vagy a felvétel vagy én....az kicsit gyerekesnek tűnik számomra...inkább utolsó cseppnek, hogy végre lezárhasd ezt a kapcsolatot....

2014. nov. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. A párom azt az elvet vallja, (én is), hogy a múltunk múlt, és ahogy megmásítani nem lehet, úgy eltitkolni sem kell. Ez nem azt jelenti, hogy a másik orra alá kell dörgölni a szexvideóinkat, de kitörölni sem kell. Mi megállapodtunk, hogy minden "exes" dolgot, mappát, videót, képet rátesszük a külső tárolóra, hogy ne legyen szem előtt, de ne is töröljük végleg az életünkből.


Én nem borulnék ki rajta, de persze nem is esne jól. Viszont túltenném magam a dolgon, és megbeszélném vele a helyedben, hogy valami köztes állapotot hozzatok létre. Írja ki lemezre, vagy valami.

Amúgy szerintem csak elfelejtette kitörölni. :)

2014. nov. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük. Magától letörölte a videót mondanom sem kellett véletlenül maradt rajta.
2014. nov. 26. 19:05
 24/27 anonim ***** válasza:
55%
Nő vagyok, és mi is megállapodtunk, hogy a múltunk a múltunk, tehát a hátunk mögött hagytuk. Nem őrizgetünk képeket róluk, max ha valami miatt a kép fontos, az ex pedig csak rajta van. Szóval nálunk mindkét részről kiverné a biztosítékot, ha a párunk szexvideót őrizgetne az exével. Az ember olyan emlékeket őriz meg, amire emlékezni akar.
2014. nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
20 Nő vagyok és mint látod, igazam lett, elfelejtette kitörölni, ennyi.
2014. nov. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez a lehető legjobb verzió. Nagyon kellemetlenül érezném magam, ha ilyen helyzetbe hoznám a páromat (vagyis ilyen videót találna rólam). Egy nem túl régi kapcsolatban még előfordulhatnak ilyen véletlenek.
2014. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem akadtam volna ki, bár nem nagyon tudom elkepzelni,mhogy a férjem ilyet csinált volna, hiszen korán lettünk egy pár. Nincs akkora múltunk.

A kdobásnak sem vagyok híve, nekem van exről képem.Múltkor a gimis kedvenc könyvemben talaltam meg párat, magam is meglepődtem, nagyon jó volt átlapozni, egy kis nosztalgia..aztán ennyi.

Persze szexvideókat nem nezegetnem, bár csak úgy nem jut eszembe a fotőkat sem, de nem dobnám ki. Eltennem egy "emlékes" dobozba

Valahogytudodm,mhogy az ember sosem gondolja, hogy szakításra kerül a sor.. Se lehet, akkor meg simán elővheeti, nosztalgiából, úgy, hogy senkit sem bánt meg vele,mha törli, akkor nem.

De ássa jó mélyre, a múlt a múlt..

Én nem néztem volna bele,mha már látom mi az...én is jelezném, hogy a gépről tüntesse el, vagy mentse ki kódolja le, avgy ha ő úgy gondolja jónak törölje, nem szeretnék több hasonlóba belefutni..


Ki nem ánrándítana

2014. nov. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!