Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti tul tudnatok lepni ezen?

Ti tul tudnatok lepni ezen?

Figyelt kérdés
Ha megtalalnatok a parotok egyik szexvideojat es beleneznetek. Nem abranditana ez ki benneteket? Ok mondhatjuk hogy csinalta de ha megneznetek nem lenne kiabrandito?
2014. nov. 26. 16:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
20%

Hát.. eleve szerintem kicsit beteges ha van szexvideója.

A videón egyedül van?...

2014. nov. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha totál váratlanul érne, azaz semmi sejtésem nem lenne hogy lehet ilyen dologhoz köze, akkor engem kiábrándítana.
2014. nov. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Nem nincs egyedul.
2014. nov. 26. 16:35
 4/27 anonim ***** válasza:
94%
Csak elviekben tudok válaszolni, mert a feleségemtől nagyon távol áll az ilyen videók készítése. A múltja részének tekinteném. Nem lennék rá különösebben kíváncsi.
2014. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%
A helyzet az, hogy ha az együttlétünk előttről származik, akkor nincs min kiakadni, mert ha lefilmezte, ha nem, megtörtént és a múltja része. Ezt pedig videó nélkül is elfogadja az, aki nem szűzzel kezd kapcsolatot. Persze nem mondom hogy jó érzés lenne másk nővel látni a férjemet. Nagyon nem lenne jó. Viszont ha én már elfogadtam a múltját, akkor nincs min kiakadni.
2014. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%

Meglepne, de nem zavarna. Nyilván, ha volt kapcsolata nem titok, hogy csináltak is ezt, azt...;)

Nem ábrándulnék ki!

2014. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Akkor en gondolom rosszul de mas tudni valamit mint megnezzni.
2014. nov. 26. 16:42
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

hát jó.

de miért van meg a szexvideó?.. nem törölte le a képről/dobta ki a lemezt?

2014. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem zavarna. Most feltételezem, hogy nő vagy: A volt csajával van rajta? Ha pasival lenne, akkor mondjuk zavarna. Egyébként szerintem jót röhögnék rajta, biztos vicces lehet, ilyen helyzetben látni, főleg úgy, hogy nem számítasz rá. De ha ez kiábrándít téged, hogy látod őt szex közben, akkor szerintem itt más bajok is vannak.
2014. nov. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Igen ez bennem is felmerult miert van meg? Igen a volt csajaval hat en nem tudok rajta nevetni. Csalodott es duhos vagyok.
2014. nov. 26. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!