Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lepek mindig felre?

Miert lepek mindig felre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mindig szerettem a kalandokat olyan izgalmas a titkolozas, de a paromat akivel egyutt elek is szerettem. Tudom hogy ez ellentmondasos de ez valoban igy van ha rajonne oriasit csalodna mert nem feltetelezne ezt es mindent megteszek erte. De azt az izgalmat amit egy titkos kapcsolat nyujt nem potolja. Azon is gondolkoztam mar hogy talan orokoltem ezt a rossz tulajdonsagom. Ha valaki van ilyen helyzetben leirna hogyan oldotta meg? Negativ kommentek nem erdekelnek aki nincs ilyen helyzetben az nem erti ezt a jellemhibat.
2014. nov. 24. 17:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van több olyan ismerősöm, aki ezt szinte folyamatosan űzi/űzte. Mindegyiknél azt láttam, hogy munkával nem igazán voltak leterhelve.
2014. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Szerintem valami lelki oka lehet. Kamaszkori hazudozasok,folyamatos megcsalasok.
2014. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
28 eves vagyok van munkahelyem vezeto beosztasban dolgozom. Ez nem ettol fugg.
2014. nov. 24. 17:44
 14/18 anonim ***** válasza:
94%
Hát esetleg lehetne kompenzálni más izgalmakkal levezetni, pl. járj búvárkodni, barlangászni, ejtőernyőzni, valószínűleg nagyobb az adrenalin igényed és a mostani párod is kevés ehhez, szóval talán őt is le lehetne cserélni. Gondolom ha mindennap megkapnád túőle, amire végysz, nem csalnád meg, vagy igen? :)
2014. nov. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

17:21

"és férfi vagy nö?"


Mert ha férfi, akkor "milyen szemét alak",

Ha nő, akkor meg "kizárólaq a szemét férje" tehet mindenről.

Igaz??!

2014. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem amiatt csalom mert nem jó vele az együttlét, hanem az izgalom miatt.
2014. nov. 24. 19:09
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
28 Éves fÉRfinÉl telejsen termÉszetes, hogy nem hűséges.
2014. nov. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Mit gondolnál vagy tennél, ha kiderülne, hogy a párod is rendszeresen megcsal, mert ő is izgalomra vágyott?

1. Megnyugodnál és megbeszélnétek, hogy ez így jó és továbbra is együtt maradtok.

2. Haragudnál rá de megbocsájtanál

3. Haragudnál és nem bocsájtanád meg neki.

2014. nov. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!