Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert lepek mindig felre?

Miert lepek mindig felre?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy mindig szerettem a kalandokat olyan izgalmas a titkolozas, de a paromat akivel egyutt elek is szerettem. Tudom hogy ez ellentmondasos de ez valoban igy van ha rajonne oriasit csalodna mert nem feltetelezne ezt es mindent megteszek erte. De azt az izgalmat amit egy titkos kapcsolat nyujt nem potolja. Azon is gondolkoztam mar hogy talan orokoltem ezt a rossz tulajdonsagom. Ha valaki van ilyen helyzetben leirna hogyan oldotta meg? Negativ kommentek nem erdekelnek aki nincs ilyen helyzetben az nem erti ezt a jellemhibat.
2014. nov. 24. 17:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Mert gerinc nélkül születtél
2014. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Mert nem szereted igazán.
2014. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

Mindenki szereti az izgalmakat az életében. De a legtöbb ember ha szerelmes élete párjába annak már ez is egy izgalom, és esze ágában sem lenne, hogy félre kúrjon..

Ha te erre képes vagy akkor te soha nem szeretted a párodat csak bebeszéled magadnak..

Ez nem örökölt tulajdonság, hanem szimplán gerinctelen viselkedés. De te tudod. Mindenesetre én a helyedben nem aláznám meg ennyire a párodat. Ha úgy gondolod, hogy szereted, akkor legyél vele korrekt: Hagyd el, hogy normális élete lehessen olyan emberrel aki tiszteli, szereti, hűséges hozzá.

2014. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De szeretem sokaig huseges is voltam hozza. Csak elkezdodott ez az egesz felrelepes,megcsalas ujra mint regen.
2014. nov. 24. 17:13
 5/18 anonim ***** válasza:
Lehet szexfüggőség is. Ismerek ilyet: szereti a barátnőjét, aki elvileg nem tud semmit, tervezik a közös jövőt, de semmi alkalmat nem bír kihagyni, hogy meghúzzon egy nőt.
2014. nov. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
64%
Azért nem kell csüggedned. Bizonyos etnikumnál ez a napi gyakorlat.
2014. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nalam ez jellemhiba ez mar kamaszkoromban elkezdodott titkos randikkal szuloknek valo hazugsag,aktualis partnernek hazugsag.
2014. nov. 24. 17:17
 8/18 anonim ***** válasza:
Itt az a baj, hogy nem akarsz tisztességes lenni, tisztességesen játszani, becsületesen élni. Valószínűleg kiskorodban ha csaltál egy játékban a szüleid csak jót nevettek rajta és nem mondták, hogy ezt nem szabad csinálni. Az, hogy a párodat becsapod, nem becsületes dolog, lehet, hogy izgalmas, de átvered, mivel ő nem tud róla, tehát nagyon gáz. Ez tényleg jellemhiba, ami a nevelésedből fakad, nem hinném, hogy a génekből. Sajnos a mai fiatalkonak nincs aki elmagyarázza, hogy mi az a becsületés lelkiismeret. Ezt úgy oldhatnád meg, ha ismerkedésnél vagy eleve megmondod, hogy te nyitott kapcsolatot akarsz, vagy csak addig tart a kapcsolat, amíg nem találsz új nőt, de ilyenkor szakítasz legalább a másikkal és nem átvered. Ez nem negatív kritika akart lenni, hanem tanács. :)
2014. nov. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Häny éves vagy?és férfi vagy nö?
2014. nov. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
A gyerekkorom jo volt a szuleim normalisan neveltek nem az o hibajuk.Eltervezem en mindig hogy normalis eletet fogok elni csak nem jon ossze.
2014. nov. 24. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!