Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyát hogy...

Hogyan vegyem rá anyát hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,most évvégén megy egy sulis út Londonba..felügyelet is lenne természetesen,az ára is egész jó,ráadásul olyan helyzetbe vagyunk hogy simán ki tudnánk fizetni.kb minden barátnőmet engedik,de engem nem..mikor már legjobb barátnőmet is engedték,akkor láttam anyán az elgondolkodást..de nem..hogy győzzem meg hogy mehessek?itt bőgök a szobámban órák óta..minden álmom Londonba eljutni..SOS!:'(
2014. nov. 23. 15:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
32%
Összegezzük. Anyukád nem enged, mert csak. Te meg támadsz mindenkit, aki azt írja, hogy 13 (!!!) évesen nem látsz bele anyád pénztárcájába. Lehet, hogy évek óta ki akarsz menni, de ilyenekből megítélni, hogy mennyi pénzetek van, hogy hol és mit vásárol... Most meg játszod a drámakirálynőt meg a mártírt. Tudom, ebben a korban, ami még csak 11 éve volt, én is ilyen hisztis voltam, de talán ez az iskola hibája is. Minek ilyen idős gyerekeket, ilyen fejletlen értékrenddel külföldre hívni? Mások, a kevésbé szerencsések, egy egész hónapot dolgoznak a te álomkirándulásod áráért. Ha meg ezért néznek le a barátnőid, döntsd el, mennyit is érnek.
2014. nov. 24. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Semmi baj emberek,ha jó a félévim,mehetek..és eléggé jók a jegyeim,úgyhogy valószinűleg megyek:)^^
2014. nov. 26. 07:21
 23/25 anonim ***** válasza:
71%
Látták rajtad, hogy mennyire letört vagy, és átgondolták a dolgot.
2014. nov. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Igen:)
2014. nov. 29. 18:41
 25/25 anonim válasza:
Hát megértelekék amúgy. Velem is ugyan ez volt csak engem anya Párizsba nem engedett el a legjobb barátnőm családjával 3 hétre. A terrorveszély miatt. Sírtam is jó sokat miatta. Legalább barátnommel végig skype-oltunk bárhová ment.Amikor hazatértek anya bocsananatot kért tőlem de soha többé nem lesz ilyen jó lehetosegem többet. 😢 14/L
2016. aug. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!