Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyát hogy...

Hogyan vegyem rá anyát hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,most évvégén megy egy sulis út Londonba..felügyelet is lenne természetesen,az ára is egész jó,ráadásul olyan helyzetbe vagyunk hogy simán ki tudnánk fizetni.kb minden barátnőmet engedik,de engem nem..mikor már legjobb barátnőmet is engedték,akkor láttam anyán az elgondolkodást..de nem..hogy győzzem meg hogy mehessek?itt bőgök a szobámban órák óta..minden álmom Londonba eljutni..SOS!:'(
2014. nov. 23. 15:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem, mér nem enged el. Teljesen ártalmatlan iskolai kirándulás, nem Woodstockba készülsz. Mit mondott, mi a gond?
2014. nov. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
61%
En sem ertem miert nem engedi. Nekunk is voltak a suliban ilyen utazasok Londonba, Skociaba, 5-6-7-8-osok mehettek. Soha semmi gond nem volt, nagyon jol ereztuk magunkat. Megkerdezted miert nem engednek el? Mondd nekik, hogy nem szeretnel egyedul itthon maradni, amikor szinte mindenki megy es az angolt is hasznalhatnad, raadasul folyamatos felugyelet alatt lennetek.
2014. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Mert hogy ne dobálkozzak mar 100.000-150.000 forintokkal..kb annyi az út,minden belépővel,kajával ellátással együtt.mindenkit engednek..1 hét..mindent megnéznénk és én telleg menni szeretnek de o azt hozza fel hogy csak menozni akarok..es most itt sirok..annyira faj hogy en leszek az a nyomi aki itthon ul mig a tobbiek kiramdulnak..:'(
2014. nov. 23. 15:48
 4/25 anonim ***** válasza:
68%

*olyan helyzetbe vagyunk hogy simán ki tudnánk fizetni


Aztán ilyenkor derül ki, hogy még sincs édesanyádnak a mellényzsebébe potom 150 ezer Ft, csak kirándulásra.


Elég nagy vagy már ahhoz, hogy erre rágyere.A hisztidet meg nyugodtan be lehet fejezni.

2014. nov. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Ah nincs,csak sorakoznak a szekrenyebe a Chanel meg a Prada parfumok..ketszer voltunk 1hetre kulfoldon nyaralni,Mangoban vasarol..nem tenyleg nincs semmi penzunk
2014. nov. 23. 15:50
 6/25 anonim ***** válasza:
57%
Érdekes, hogy nálatok mindenki tud menni 13 évesen, mikor töménytelen gyerek (pedig elit gimi) nem tud menni és kénytelen beülni egy idegen osztályba. Gimisek és nem 13 évesek.Még sincs ilyen előadásuk mint neked.
2014. nov. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
43%
a Mangó egy nulla hely vásárlás szempontjából,egy normális kamasz már be sem teszi a lábát oda, parfüm utánzatból meg dögivel van a piacon, nem ügy.
2014. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Meni szeretnek tenyleg..nekem evek ota London az almom..mindig el akartam jutni..itt a lehetoseg nem is dragan..de persze nem
2014. nov. 23. 15:52
 9/25 A kérdező kommentje:
Eredeti parfumjei vannak..A Mango egy nulla hely?fogadok te megis a kinaiban vasarolsz;) es nem vitatkozok tovabb
2014. nov. 23. 15:53
 10/25 anonim ***** válasza:
45%

13 évesen neked "évek óta". Aha kedves kamukirálynő.


Úgy vagy te 13 éves ahogy én.

2014. nov. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!