Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ezügyben?

Daaaaaark kérdése:

Mit lehet tenni ezügyben?

Figyelt kérdés
Akkor kezdeném is. 14 éves fiú vagyok, Miskolcon élek. A problémám az, hogy nagy ívből le szarnak, csak mert van 2 lány testvérem, a legnagyobb már dolgozik, a másik itthon ül és csak nyomja a gépet ezért nap, és mégis ő a kedvenc, mert én meg iskolában rohadok, 2-es tanuló voltam, most az átlagom 3-4 de elér már 4-5 is. És mégis én vagyok a "roha dék" mert drága testvérkém azt mondja, hogy őt leszarják, mikor engem szarnak le, és még ő sajnáltatja magát. Hát gratulálok. Tudom, hogy a fiúk nem bőgnek kis dolgokon, de ez azért nem egy tárgy, amit kérek anyucitól, hogy vegye meg és nem veszi meg... azért csak rosszúl esik az, hogy le szarnak téged, csak mert fiú vagy... Ez a problémám, és azon vagyok mindennap, hogy unom az életemet, nem szeretnék így élni. De szerintem nincs erre semmilyen megoldás, de ha mégis van, akkor írjátok le kommentben, köszi! :)
2014. nov. 19. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg ezt ugyanígy elmondani a szüleidnek!

Nem megsértődve, nem durcizva, nem mérgesen, hanem szépen, nyugodtan.


Lehet, hogy csak te érzed így.

Az is lehet, hogy igazad van, de a szüleid nem tudatosan csinálják.

2014. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Engem már meg se hallgatnak, mert minek? egy ilyen senkiházi élettelen roha dék vagyok, akit miért hallgatna meg akár ki is? nem tudok már mit csinálni... :(
2014. nov. 22. 17:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!