Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinte túl reagálom. Szerint...

Szerinte túl reagálom. Szerintem meg nem kellene sűrűn találkozniuk. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

1,5 éve vagyunk együtt a barátommal.

1 hónapja bemutatta nekünk az apja az új párját.Vagyis csak nekem, mert a barátom nagyon is jól ismeri a nőt. Egy általános iskolás osztálytársának az anyja. Ezzel nem is lenne semmi gondom, ha az első kérdése nem az lett volna, hogy "Hogy van Reni?" a következő meg az, hogy "Hol lakik most?"

Mert miután leballagtak a csaj kiment az apjához Kanadába és ott tanult tovább. Az anyja persze full boldogan elújságolta, hogy Renike most nyáron költözött haza, de sajnos nem hozzá, hanem Győrben lakik. Ódekár.

Tudni kell erről a Reniről, hogy a barátom első szerelme volt. A sors kiskorukóta összehozza őket. Nem együtt kezdték a sulit, de véletlenül 3. osztályba összekerültek.Aztán a csaj elköltözött egy kisebb városba és rá 4 évre a barátom véletlenül pont abba a kisvárosba költözött, véletlenül pont abba az osztályba került, mint ő..véletlenül pont padtársak lettek. És véletlenül pont egymásba szerettek. Erre eltelik 3 éves az apja pont az ő anyjával jön össze.Komolyan nem hiszem el, hogy ilyen létezik.Ennyi véletlen nincs!

Ezen a hétvégén volt az anyukája szülinapja.Hiába kértem, hogy ne menjünk el felköszönteni, mert éreztem, hogy ott lesz a csaj is. De ő mindenképp menni akart.

Életem eddigi legrosszabb napja a szombat volt. Legalább 4 órán keresztül hallgattam a történetüket. Az is szóba jött, hogy régen mennyit hülyéskedtek azon, hogy összehozzák a szüleiket, mert a barátomat egyedül nevelte az apja, a lányt meg az anyja.

Ezen tökre kibuktam, de úgy voltam vele, hogy úgy is 300km-re van ide Győr, alig fognak találkozni.

Tegnap viszont kiderült, hogy nem sokáig marad Győrben, mert hiányzik a régi élete. Nem tudom hogy képzeli ezt.A régi életében benne volt Ádám, de ő már az én életem része.Boldogok vagyunk együtt, komoly terveink vannak.

Nem akarom elveszíteni őt, ezért megkértem, hogy csak akkor találkozzanak, ha nagyon muszáj.Szerinte viszont túlzás a tíltásom, mert semmit se érez már iránta.

Ti a helyemben nem így reagáltatok volna?


2014. nov. 19. 13:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

ajj szerintem többet ér neki a 1,5éves kapcsolatotok, mint egy csaj akivel sosem járt.

egyszerűen rég nem hallott felőle stb

mondd el neki hogy téged ez zavar, és kicsit féltékeny is vagy mert félsz hogy a csajnak meg fog tetszeni.

ezt beszéld meg a barátoddal.

gondolom szeret, azért van veled, és fel fogja fogni hogy neked rosszul esik..

de attól még ugyanúgy fognak találkozni a közös szülői kapcsolat miatt.

mást nem tudsz tenni, minthogy elmondod az aggodalmad a barátodnak.

2014. nov. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A véleményünket kérted, erre itt győzködsz minket a TE véleményedről, ha mondunk valamit.

Ebből is látszik, milyen szánalmas vagy.

2014. nov. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
69%

"Boldogok vagyunk együtt, komoly terveink vannak. "


Akkor meg mi a baj? Nem bízol a barátodban?



"Pedig nem nagy szám a csaj.Barna vàll alá erő haj, barnás-zöld szemek, kb.165 cm, átlagos alakú, átlagos lány. Minden egoizmus nélkül mondom, hogy én szebb vagyok." "Kicsi beképzelséget is láttam rajta "


Khm, ki is a beképzelt?



"Sokszor ölelte meg az anyját, a húgát minden ok nélkül.Egyszerűen csak oda ment és ölelgette őket.Ez nekem nem volt szimpatikus.Egy csimpánzra emlékeztetett."


Kérdező, ne haragudj, de ritka undok típus vagy.

2014. nov. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért baj az,ha szereti a családját?Ne legyél már ennyire rosszindulatú...Ha ezt így fogod folytatni,akkor tényleg el fogod veszíteni a barátodat.
2014. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem igazad van. Ne hallgass a tobbiekre. Hulyek.
2014. nov. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
15, aha, mi vagyunk a hülyék. Te pedig csak 51%-ban adsz hasznos válaszokat. Értem.
2014. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16 igen azok vagytok
2014. nov. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!