Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan nőről aki nem dolgozik 13 éve, eltartja a férje, és mégsem bír magával, elszereti a barátnője férjét?

Figyelt kérdés
Míg a barátnő fél szemére vakon, másik szemére alig látóan elment egy gyárba dolgozni 12 órában, hogy segítse férjét a fizetnivalók megkeresésében. Továbbá van egy infarktuson átesett gyermekük, aki teljesen felépült azóta szerencsére. Neki mindene volt az apja! Most gyűlöli.
2014. nov. 16. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
5%
Ezt úgy hívják, hogy pótcselekvés, mert nyilván nem köti le az otthonlét.
2014. nov. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
azt, hogy nem látunk bele az életébe. attól, hogy otthon van és nem dolgozik, még lehet boldogtalan és vághyat némi elismerésre és szeretere. egy dolog, hogy a pénzt megkapta.
2014. nov. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Az, hogy ahhoz a részhez semmi közünk, hogy 13 éve nem dolgozik és hogy a férje "tartja el", bár nem ismerjük az otthoni munkáit, ugyanakkor társadalmi munkában rengeteg háztartásbeli részt vesz, csak erről sokan megfeledkeznek. A másik részéhez meg annyit fűznék hozzá, hogy ugyanakkora gazember a szerető pasi is, azt hogy gyűlöli ezért a gyereke, hát meg is érdemli... Ez az elcsábít-dolog egy kicsit sérti a fülem, csak azt lehet vinni, akit lehet; ha meg lehet, hát menjen is! Megérdemlik egymást....
2014. nov. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Viszket a p****ája. De a másik kan se palacsinta.

Mi a kérdés amúgy?

2014. nov. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A pasi egy szemet.A no is az mivel rendes erkolcsos no nem all ossze olyan emberrel akinek beteg gyereke,felesege van.
2014. nov. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan lehet elszeretni egy felnőtt férfit?

Mert kisgyerekkel, állatokkal meg lehet tenni...

Az egyik 19 a másik 1 híján 20.

Szépen átadnám ilyen esetben a férjem adósságostul a kedves exbarátnőmnek. Éljenek boldogan.

2014. nov. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6%
Elszeretni azt lehet aki otthon nem kapja meg az elég szeretet.
2014. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyébként TE kije vagy a történet szereplőjének? A jól kereső férj, akit felszarvaztak? Kicsit bele kellene merülni a kapcsolatokba, bár ettől függetlenül elég galád a nejed (már ha Te a férj vagy), de a haverod sem piskóta. Már fentebb írtam, hogy zsák meg a foltja. Majd pitizik még a nejed, hogy nem lesz eltartva, el kell menni dolgozni...
2014. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én a megcsalt feleség vagyok.

16 éve vagyunk házasok. 12 éves a gyermekünk. A nő a gyermekünk osztálytársnőjének az anyukája. Azért nem dolgozott, mert eredetileg dadus, de azt mondta, hogy elege van a sok idióta gyerekből az oviba. A férje ezért azt kérte tőle, hogy ha jó bizonyítványt tud kisajtolni otthon a leányból akkor maradhat otthon. Semmilyen társadalmi munkát nem végez. Mióta megtudta, hogy a férjem Németbe dolgozik. azóta piszkálja a férjét, hogy ő is menjen ki, mert ott a dupláját megkeresheti annak amit itthon. Neki semmi nem elég. Olyannyira, hogy kirakták őket az albérletükből mert a nő elfelejtett több száz ezer forintig fizetést teljesíteni a főbérlő felé. Mikor apuka megtudta már menniük kellett. Majd beköltöztek az apuka szüleihez és az adósságra amit generált a nő jelzálogot kellett felvenniük a szülői házra de ezt sem fizette. Mikorra kezébe vette a férje a pénzt, már vitték a Suzuki személygépkocsijukat is. Míg én 8 éve mindent pontosan fizetek, mert a férjem olyan nagyot bukott a vállalkozásával, hogy az összes kinti keresete rámegy a fizetnivalókra és még az én fizetésemből is ki kell pótolni.Kb 20-25E-ft-ból éltem élek éveken keresztül a gyermekemmel, hogy apának be tudjunk segíteni és ne vigyen semmit egyik bank sem.

2014. nov. 17. 13:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!