Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A véleményeteket szeretném...

A véleményeteket szeretném kérni az alábbi névpárosításról (? )

Figyelt kérdés

A két keresztnév: Dominik Miklós

A vezetéknév 4 betű, S-sel kezdődik, két hosszú magánhangzó is van benne.


2014. nov. 7. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
nekem a "nikmik" nem tetszik a két keresztnév kimondásakor
2014. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem nem illik egymás mellé a két név. Az egyik nagyon modern, a másik túl régies. A Miklós mondjuk alapból sem tetszik.
2014. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
30%
A Dominik túl modern a régies Miklós mellé. Szerintem egyik név sem szép,főleg a Miklós nem az. De ha neked tetszik,akkor legyen úgy.
2014. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ha mindenképp ez a kettő, akkor fordított sorrendben: Miklós Dominik. Azért, mert így hogy doMINIKMIKKlós hát ez olyan, mint egy dadogó manó :)
2014. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
33%
Nekem kifejezetten tetszik, mert dinamikus.
2014. nov. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem jó. A Dominik nekem tetszik, de a Miklós nagyon nem. Nem is illik egymáshoz a két név, hangzásban sem, illtve az egyik modern, a másik túl hagyományos.
2014. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gyakori, hogy modernebb név mellé hagyományosat adnak (a 2. keresztnév szokott általában az lenni, amit pl. nagyszülő emlékére adnak), szóval ezzel nincs gond, ellenben a nikmik a közepén tényleg nem hangzik jól.
2014. nov. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem illik a Miklós a Dominikhoz.
2014. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!