Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felébreszteni a...

Hogyan lehet felébreszteni a lángot egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2és fél éve vagyunk együtt és az utobbi időben nagyon sokat veszekedtünk,szóba hoztam a szakítást de a párom azt mondta hogy próbáljuk meg (sokadszorra) rendbe hozni a dolgokat.Az érdekelne hogy tudom/tudja elérni azt hogy újra jó páros legyünk?

2014. nov. 5. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Új dolgokkal a szexben: harmadik fél, gangbang, anális szex, stb.
2014. nov. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Az első is megoldás... nem rossz ötlet: végtére is mindenképp meg kell próbálni, hogy rájöjjetek: mit is akartok igazán.


Az én verzióm azonban ez: új dolgok. Vagy beszélgessetek, teljes, 100%-os őszinteséggel. A beszélgetések során rengeteg minden kiderül, és megoldást találtok mindarra, ami miatt nem működnek a dolgok.

2014. nov. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Páros zokni mókás kedvében van. :)

Persze, fontos a szex, de azért ez kicsit erős.

A közös élmények amik összehozhatnak titeket szerintem, tartalmasan töltsétek el a közös időt, ne csak lehuppanjatok a tévé elé és nézitek szótlanul, majd mentek aludni, hanem mozduljatok ki, vagy jöjjenek át pl. hozzátok barátok. Máskor meg menjetek kirándulni, túrázni, moziba, színházba, legyen közös hobbitok.

2014. nov. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már 2 és fél év után nem tüzeltek,annak nincs már sok értelme, és még ráasásul veszekedtek is.Amit az elsõ ajánlott azt meg nem tartom ésszerünek.
2014. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként miben nyilvánul meg,ha veszekedtek,mert az sem mindegy?!
2014. nov. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
41%
Hát ahol két és fél év után ilyen gondok vannak, ott a szakítást tudom javasolni, ez halott ügy.
2014. nov. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

a veszekedések abban nyilvánulnak meg hogy pl felhozom hogy szeretném hogy odafigyeljen rám és akkor ő álltalában elmondja mennyit dolgozik vagy azt mondja rossz napja van és ezért nem tud kellő képpen rám figyelni...ezt nem ugy értem hogy a nap 24 órájában csöpögjön nekem hanem hogy kedveskedjen vagy érdeklődjön felőlem vagy ha megkérdezem hogy mi a terve a közeljövőben a kapcsolatunkat illetőleg akkor mindig csak azt mondja hogy nem tudom és én komolyabbra szeretném fordítani a dolgokat tehát össze szeretnék költözni vele a közeljövőben de ha felhozom már feszült lesz...sokat dolgozik és ez miatt feszült én megértem de az fáj hogy ezt rajtam vezeti le...és én sokszor hangoztatom hogy mi esne jól ha megkérdem hogy én mit tegyek ő azt mondja hogy semmit.

a közös hobby jó ötlet én is gondoltam már rá.

a szexet is fel lehetne dobni csak ő nem annyira nyitott az uj dolgokra...

2014. nov. 6. 19:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!