Hogyan lehet felébreszteni a lángot egy kapcsolatban?
Az első is megoldás... nem rossz ötlet: végtére is mindenképp meg kell próbálni, hogy rájöjjetek: mit is akartok igazán.
Az én verzióm azonban ez: új dolgok. Vagy beszélgessetek, teljes, 100%-os őszinteséggel. A beszélgetések során rengeteg minden kiderül, és megoldást találtok mindarra, ami miatt nem működnek a dolgok.
Páros zokni mókás kedvében van. :)
Persze, fontos a szex, de azért ez kicsit erős.
A közös élmények amik összehozhatnak titeket szerintem, tartalmasan töltsétek el a közös időt, ne csak lehuppanjatok a tévé elé és nézitek szótlanul, majd mentek aludni, hanem mozduljatok ki, vagy jöjjenek át pl. hozzátok barátok. Máskor meg menjetek kirándulni, túrázni, moziba, színházba, legyen közös hobbitok.
a veszekedések abban nyilvánulnak meg hogy pl felhozom hogy szeretném hogy odafigyeljen rám és akkor ő álltalában elmondja mennyit dolgozik vagy azt mondja rossz napja van és ezért nem tud kellő képpen rám figyelni...ezt nem ugy értem hogy a nap 24 órájában csöpögjön nekem hanem hogy kedveskedjen vagy érdeklődjön felőlem vagy ha megkérdezem hogy mi a terve a közeljövőben a kapcsolatunkat illetőleg akkor mindig csak azt mondja hogy nem tudom és én komolyabbra szeretném fordítani a dolgokat tehát össze szeretnék költözni vele a közeljövőben de ha felhozom már feszült lesz...sokat dolgozik és ez miatt feszült én megértem de az fáj hogy ezt rajtam vezeti le...és én sokszor hangoztatom hogy mi esne jól ha megkérdem hogy én mit tegyek ő azt mondja hogy semmit.
a közös hobby jó ötlet én is gondoltam már rá.
a szexet is fel lehetne dobni csak ő nem annyira nyitott az uj dolgokra...
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!