Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem, hogy a párom csak...

Úgy érzem, hogy a párom csak a külsőm miatt van velem, nem a személyiségemért. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Soha nem adott hangot ennek, nem is éreztette. Én mégis ezt érzem. Sok nő van az életében, ebből van egy, aki nagyon közel áll hozzá, párom nagypapájától tudom, hogy páromnak tulajdonképpen ő A nő. A tökéletes gondolkodású, tökéletes családanya. Múltkor szóba került közöttünk, hogy kinek ki a példaképe. Én mondtam, hogy találja ki, ki lehet az enyém. Első tippje ez a nő volt. És nagyon rosszul eset, mert én ebből automatikusan levontam azt a konzekvenciát (persze nem biztos, hogy jól tettem), hogy ő azt akarja, hogy én erre a nőre hasonlítsak, vagy legalábbis próbáljam meg. De nem tudok, nem is akarok, teljesen más személyiségek vagyunk.

Az is rosszul esik, hogy mikor ezzel a nővel van és én felhívom (nem tudom, hogy épp elfoglalt), akkor mindig leráz, hogy most nem ér rá, mert itt van nála. Mikor velem van és ez a nő hívja fel, akkor elvonul telefonálni, néha órákra. Hallom miről beszélgetnek, hiszen csak a folyosóra megy ki. Nem egyszer előfordult, hogy egy ilyen telefonbeszélgetésből tudtam meg, hogy párommal történt vmi említésre méltó, de nekem "elfelejtette" mondani. Ilyenkor meg olyan érzésem van, hogy a legfontosabb dolgait nem velem akarja megosztani. Mit tehetnék? Nagyon rosszul látom a dolgokat?


2014. nov. 1. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Semmit ne tégy, csak lépj. És jól látod. Lépj ameddig van lehetőséged olyat találni, aki mindenestül szeret téged-és téged, nem mást, akire formálni szeretne.
2014. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezek olyan apró kis jelzések, hogy abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán jelzések. Mert tényleg, soha nem mondott semmi ilyesmit, de én ezeket utalásnak veszem, még ha nem is akaratosak. Lehet én ítélem meg rosszul, tényleg nem tudom.
2014. nov. 1. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem egy apró jelzés, hanem a te személyed semmibevétele. Ráadásul a pasi eléggé unintelligens, mert nincs tekintettel rád.


annyi normális pasi van a világon, aki össze tenné a két kezét, ha normális nőt találna aki szereti, és viszont szeretheti a másikat. Egy percet ne maradj...

2014. nov. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ház ezek nem apró kis jelek.


Nem vagytok házasok, még könnyű lelépned.

2014. nov. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én igazán nem szeretnék tanácsot adni, mivel nem értek a párkapcsolatokhoz, nekem is problémáim vannak és egy tanács nem biztos hogy mindig jó :)


Viszont az érdekelne, hogy mi a különbség az a "nő" és a Te személyiséged között?

Szóval mik az egyes eltérések?


És Kérdező, szerinted mik azok a tulajdonságok, amik a másik személyiségében bejönnek a párodnak?


És még egy kérdés: Mik azok a tulajdonságok a másikban, amik szerinted pozitívak?


Ezeknek a fényében megfordult már a fejedben, hogy változtass magadon? Azaz a személyiségeden?


Csak elméleti kérdést tettem fel, nem akarok vele utalni semmire. Elgondolkoztam azon, hogy mi lenne ha felnőtt korban is belemennének az emberek abba, hogy önként változtassák a személyiségüket. Én úgy látom, hogy az emberek többsége 18-20 éves korára lemerevedik. És csak annyi, hogy nem értem, miért kell ennek kötelezően így lennie mindenkinél. Én próbálom ezt a szabályt megszegni.

2014. nov. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul a párod egy másik nőért epekedik, rá vágyik, de beéri veled, mert azt úgyse kaphatja meg valami oknál fogva? Nekem ebből a leírásból egyértelműen ez jön le, hogy ebben a kapcsolatban a nő a ló, te meg a szamár. Mindenki megérdemli, hogy olyan társa legyen,aki önmaga miatt van vele. Gondoltál már rá, hogy ezt megbeszéld vele? Mondjuk próbáld ki azt, hogy te meg elkezdesz egy pasit nyilvánosan isteníteni, az se baj, ha nyitott szemmel jársz és udvaroltatsz magadnak. Ha összejön, lelépsz. Mást nem érdemel a mostani párod, de komolyan! Más érzelmeit kihasználni a világ legundorítóbb dolga. Tudja ő ezek szerint nagyon is jól, hogy csak addig vagy epizódszereplő az életében, ameddig nincs jobb...Hát bnem tudom, mit szólna, ha te is így állnál hozzá, és lecserélnéd egy jobbra...
2014. nov. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Megtudhatnank ki az a no?a sztori szempontjabol nem mindegy,h az a no,aki miatt te csak masodik lehetsz (pl.mikor vele telefonal),az a parod lanytestvere,anyukaja,netan egy exbaratno,vagy egy lany aki regota tetszik neki csak nem kaphatja meg. Mindenesetre ha az elobbi ketto,akkor beszelj a paroddal az erzeseidrol. Egy komolyerzelmes beszelgetesben fejtsd ki neki ugyanezt,mint nekunk,h magad sem vagy biztos benne,h jol latod,de attol teged meg ez zavar. A reakciojabol mar tudni fogod,mennyire vagy fontos neki,mert ha igazan,akkor ugyelni fog ra,h meg ha alaptalan is a feltetelezesed,elmuljanak ezek az aggalyaid. Viszont ha exrol van szo,akkor nyilvan nem egy olyan lanyra vanszuksege mint te vagy,es te is valoszinuleg jobban erezned magad olyasvalaki mellett,ahol ilyen negativ erzesek nincsenek benned.
2014. nov. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy barátnője, a társaság tagja. Már úgy ismerte meg, hogy az akkor még csak haverjának a párja. Azőta felesége, tavasz óta pedig anyuka. A nő a legjobb barátnője. Külsőleg nem a "zsánere", ha szabad így fogalmaznom, meg foglalt is, ezért nem jön szóba soha az életben, hogy ők egy pár legyenek.
2014. nov. 2. 09:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat en igy a helyedben meggondolnam hogyan tovabb. Lehet eltudnam fogadni,bele tudnek torodni,h azt a not jobbnak tartja nalam,lehet el tunam hinni es ereznem is,h ennek ellenere szeret,de azt hiszem,sose lennek igy boldog. Belul mindig vagynek arra,h valaki szemeben en legyek a tokeletes no.
2014. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!