Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valószínű megcsal? Változtak...

Valószínű megcsal? Változtak a szokásai, meg is jegyeztem, erre nem fejezte be a fogmosást.

Figyelt kérdés

szóval mindig szólt, hogy később jön, megint később, amikor szabin voltam jóformán nem is találkotunk(de együtt élünk)egyik alkalommal amikor indulás előtt különösebben tisztálkodott, öltözött, pont amikor a fogmosása előtt félvállról megjegyeztem, még megmosolyogva is a dolgot, hogy úgy készülődsz, (meg mint a mesében a kandúr "fényesíti csizmáját, pödöríti a bajszát")mintha nőhöz mennél (akkor még nekem vicces volt a szitu).a reakciója egy érdekes(nem tudom hova tenni) mosoly volt, úgy nagyon nem beszéltünk semmit erről mert haladt tovább.

elment, én csináltam a kis dolgaimat, viszont egyszercsak a fürdőbe vezetett az utam és mit látok? a csap szélén a fogkefe, rajta a fogkrém...

miért nem fejezte be a fogmosást?


2014. nov. 1. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Már el is hagyott téged.
2014. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

tehát ha valaki megy fogatmosni, bevágja ezt a párja mintha máshoz mennél, ez normális, hogy erre leteszi az ember félbehagyja a fogmosást és lelép?

és ez mit jelent?

2014. nov. 1. 21:03
 3/10 A kérdező kommentje:
hogy érted ezt első?
2014. nov. 1. 21:03
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége a leírásod alapján, és nem feltétlen a fogmosás miatt, mert lehet, hogy csak késében volt, de a többi szöveg, hogy mindig később jött stb, az már nagyon gyanús.
2014. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 intrepid ***** válasza:
75%
Igazad van, ha a férj borotválkozik, mosakszik, fogat mos, tiszta ruhát húz, akkor nem dolgozni megy, hanem a macájához. Nem tudom mit dolgozik, de oda biztosan egy ápolatlan büdös állatra van szükség.
2014. nov. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ez este volt

jóformán éjszakára készült valahova(ami annyira nem gyanús,mert anno mindig éjszaka éltünk, csak utána egy másik munkám mellett nem járkáltunk együttmert én inkább aludtam, besokalltam a nap 2 órás alvástól, hogy melohelyen hulla vagyok mindig)

2014. nov. 1. 21:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Fogmosás nélkül ment el? Akkor tuti nem randira nem.
2014. nov. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hova készült?
2014. nov. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem mondta hova megy

kérdésekre nem egy válaszolgatós típus amúgy se

2014. nov. 2. 10:06
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja hát akkor 100% hogy megcsal.
2014. nov. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!