Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állnál a párodhoz ha...

Hogy állnál a párodhoz ha meglátnád ezt a levelezését?

Figyelt kérdés
Mindketten tudják egymás jelszavát. Belépve maradt és az exe írt neki. Azt írta hogy mennyire szerette meg milyen jó volt a szex, és ott részletesen leírta, hogy a nő annyira szerette hogy menstruáció végén szexelt vele, és utána még orálisan is csinálta a pasinak. Ez nem bosszantana benneteket ha ilyen levelezést olvasnátok?
2014. okt. 31. 21:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%
El se tudom képzelni a szituációt. Mi a férjemmel egymás iránti tiszteletből nem levelezünk az exeinkkel. Egy véletlen találkozás, egy gyors levél vagy üzenet ha felbukkan valaki az egész más lenne, mint egy totál levelezés részletekbe bonyolódva... Inkorrekt viselkedés.
2014. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem gáz dolog más levelezését olvasgatni, egyrészt mert privát, másrészt mert ilyen értelmetlen helyzetek kerekednek belőle.
2014. nov. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az is gáz,aki ezt elolvasta és nem küldte el a p****ba,ilyen neveletlen levél után és az is, aki ezt képes volt megírni levélben!!!!


Én ordítanék komolyan!!!

2014. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Rákérdeznék. Előfordul, hogy az ember meglát ilyeneket, akarva-akaratlanul. Múltkor barátom ott feküdt mellettem az ágyban, fészbuksizott a mobilján. Nem levelezett senkivel, csak úgy random. Így láttam meg, hogy a volt barátnőjével törölte a korábbi beszélgetéseiket. Nem kukkoltam vagy ilyesmi, ott feküdt mellettem, láttam. Rákérdeztem, hogy erre miért volt szükség, csak magamat emésztettem volna, ha nem tudom biztosan, ez miért volt.
2014. nov. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!