Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állnál a párodhoz ha...

Hogy állnál a párodhoz ha meglátnád ezt a levelezését?

Figyelt kérdés
Mindketten tudják egymás jelszavát. Belépve maradt és az exe írt neki. Azt írta hogy mennyire szerette meg milyen jó volt a szex, és ott részletesen leírta, hogy a nő annyira szerette hogy menstruáció végén szexelt vele, és utána még orálisan is csinálta a pasinak. Ez nem bosszantana benneteket ha ilyen levelezést olvasnátok?
2014. okt. 31. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Attol függ mit irt vissza erre a parod.Miert kell a Volt partnerrel kapcsolatot tartani?
2014. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem. :D miert idegesitsem magam azon, hogy az exe irt neki. Ha o irta volna ezt az exenek kiborulnek mar.
2014. okt. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, a pasi miket válaszolt neki.
2014. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A pasi irta ezt neki. Semleges temakrol beszeltek aztan feljott a nagy szerelem meg ez amit irtam de tulajdonkeppen a no nem irt ra semmi konkret dolgot amitol gyanus lenne nem biztatta a ferfit semmire. Csak rossz ilyet olvasni.
2014. okt. 31. 21:17
 5/14 anonim ***** válasza:
30%

sosem szabad elolvasni a másik levelezését

egyszerüen kell ennyi tér a másiknak....lehet hogy volt egy fél perce hogy ezen elmerengett és leírta, neked meg egy nagy fájdalom....

2014. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
19%
Én nem tudnék ezek után vele lenni...
2014. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

az én exem is állandóan a szexszel jön, szinte már olvasok a gondolataban is!egy volt nőről nem jut már más az eszükbe,csak hogy milyen volt az ágyban, csak nem mondják ki.

az aktuális bnője mit sem tud. ugyanígy egy másik exemnél sem, aki nem csak szavakkal írja, félre is lép.

de a aktuális bnők, így hogy nem tudnak semmit, még a párkapcsolat is így teljes, kerek, kiegyensúlyozott, relatíve hosszútávú működőképes én megcsak lesek ki a fejemből, hogy akkor ezek mellettem is ezt csinálhatták.

2014. okt. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

amúgy az én mostani párom is elgondolkodott hogy eshet az én exemnek, hogy most ő ér hozzám, egy másik férfi és nem ő(ha érted)biztos rosszul, mert őt is rosszul érintette, amikor szétmentek, hogy másik férfi keze van rajta


de ezek a srácok (a körülöttem levők)sima vállrándítással elintézik ezt magukban

2014. okt. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy fokkal azért ez jobb,mintha azt ecsetelte volna MOST mit csinálna vele...
2014. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha az exe ezt írta volna, semmit.


Egyedül az érdekelne, hogy a férjem mit reagált erre. Bár őszintén szólva abban még nem találok semmi rosszat, ha azt mondja jó volt a szex, de kész, téma lezárva. Ha flörtölni kezd vele, egyértelműen kuka...

2014. okt. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!