Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menthető még ez a kapcsolat?

Menthető még ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Több mint 3 ève eggyütt vagyunk, annak ellenère, hogy a kezdetektől voltak veszekedèsek. Van egy 1 eves lanyunk is. 4 napja viszont szakitottunk, arra kèrt hagyjam bèkèn. Mègiscsak irtam neki smst ès válaszolt.

Ma találkoztunk, ès mondtam hogy kivánom, azt felelte ő is de jobb ha nem szeretkezünk... Aztán akart... Majd mègsem... Azt mondja szeret... Ès ugyanakkor hogy nincs èrtelme a kapcsolatnak, mert nem jövünk ki. Ès újra arra kèr hagyjam bèkèn... Szeretem őt! Lehet ebből mèg bèkülès?


2014. okt. 30. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Te vagy a pasi?

Veszekedtek, szakíttok, aztán ha találkoztok annyi mondanivalód van, hogy kívánod???

A problémákat kéne előbb megoldani, nem gondolod?

2014. okt. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért kell addig húzni a dolgokat, mig mindent, még az emlékeket is megmérgezed, és addig jut a másik ember veled, hogy a neved hallatán is már felfordul a gyomra?


Efelé tartotok mindketten.


Én a helyedben az emlékeket menteném. Hogy legalább annyi megmaradjon. Már csak azért is, mert együtt ti nem fogtok megöregedni.

2014. okt. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A no vagyok.
2014. okt. 30. 22:28
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Húha! Hány évesek vagytok? Ilyen elmélyült beszélgetés a tinikre jellemző.

Tényleg a szex a lényeg? A gyerekkel mi van?

2014. okt. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Miert kell egy rovid elettarsi kapcsolatba szulni ?

Miert nem vartal par evet ?

Most szulok vagytok nem tinik mar de viselkedesetek sajnos az.

Feleloseggel tartoztok a gyerek irant fel kell kozossen nevelnetek nem civakodni kell.

2014. okt. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Meg lehetne beszélni, ha meg tudjátok. Ha a sok vita a gond, akkor a stíluson kell változtatnotok és elfogadni egymást, valamint közös nevezőt kell találni. Mióta éltek együtt? Én egyedül azt nem értem, hogy ha már a kapcsolatotok elején sem jöttetek ki jól, akkor mit vártál? Hogy 20-30 alatt ez változni fog, vagy hogy jobb lesz? De te is tudod most már, hogy nem. De ezt még szerintem helyre lehetne hozni, ha a párod is akarja.
2014. okt. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Minden szituációból és hullámvölgyből ki lehet jönni és lehet békülés a vége. Ha megtaláljátok a közös hangot, ha meg tudjátok beszélni a nézeteltéréseket, ha túl tudtok lépni azon hogy nem vagytok egyformák és megpróbáltok kijönni egymással, akkor simán lehet. Erőltetni azonban nem érdemes, mert később úgyis előjön a dolog. Talán egy picit pihenjetek külön és rendezzétek a gondolatotokat, gondoljátok át ki mit akar, hogyan tovább és utána fussatok még egy kört.
2014. okt. 31. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!