Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam hejre a dolgokat...

Hogy hozzam hejre a dolgokat a parommal?

Figyelt kérdés

Parommal lassan allandoak a vitak. Fobtosabb volt neki, hogy autot vegyen meg a cigaretta, mint mi: en es a kislanyunk. Hiaba kerem, hogy vegyen a lanyunknak valamit, az a valasza miert nem veszek en? A koltsegekbe sem all be. Mindent csak a maga javara tesz.

Nem erti meg, hogy szuksegem van a szerelmere, nekem nem eleg ha csak kimondja napi szinten hogy szeret.

A sok vita ellenere a napokban szetmentunk, de szeretnem visszahoditani, es ugy csinalni, hogy minden jo legyen. Hogyan ertessem meg vele, hogy szuksegem van arra hogy szeressen, es ezt mutassa ki?

Hogyan ertessem meg vele, hogy a kislanyunknak igenis tartozik annyival, hogy minden honapba vrgyen neki valamit. (Pelust kajat ruhat... Barmit) Hogyan hozzam vissza a nagy szerelmet, hogyan lehet szep a kapcsolatunk?

Hibaztam azaltal, hogy minden nap tobbszor elmondtam hogy szeretem? Mit tegyek? Nem akarom elvesziteni!!!


2014. okt. 27. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd most egy kicsit!Átgondolja a dolgokat.Ha szeret és fontosak vagytok neki,magától visszamegy.
2014. okt. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2014. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Már elvesztetted, túl sokat nyaggattad.
2014. okt. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A linkelt kérdésben ő a párod?
2014. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ehhez két ember kéne, nem?
2014. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan miért is kell neked az a férfi, aki kitartatja magát, nem szeret, nem gondoskodik a gyerekről, közben magára költ, és a probléma megoldása elől elhúzza a csíkot? Nem elég neked a kislányod, kell mellé még egy problémás nagy gyerek is? Mielőtt azt válaszolnád, szereted, ez nem igaz. Te szeretnéd, hogy olyan legyen, amilyennek szeretni tudnád. De ő nem olyan. Ő nem felel meg neked. (És a leírtak alapján ezt meg is tudom érteni.)
2014. okt. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló, nekem is épp ez jutott eszembe, h a kérdező pasija az előbb írt ki kérdést. (Bocsánat kedves kérdező, de ez annyira szembetűnő volt)
2014. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez f asza ha itt éltek a gyikon mindketten.Talán egymással kellene beszélnetek.
2014. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!