Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg velem van a...

Most tényleg velem van a gond, vagy a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Több mint 3 ève együtt vagyunk, van egy gyönyörűszèp kislányunk, ès nagyon szeretem őket. Ők is engem. Nemrèg vettem autót, egyedül kerestem rá ki a pènzt, a barátnőm nem segitett. Mègis megsèrtődött, hogy a kislányunknak kèt hónapja nem vettem semmit, ès azelött sem költöttem rá sokat. De helyette elvittem többször a barátnőmet ide oda... Szukkozni pizzázni stb. Mostanába oda sem, mert autóra ment a pènz. Bankom is van, amit fizetnem kell. Állandóan azt kèrdezi, hogy szeretem-e mèg, ugy-e nem csalom meg, meghogy nem mutatom ki az èrzelmeimet nem ölelgetem csókolgatom, szeretgetem.

De hát nem vagyunk 14 èvesek!èn 28 barátnőm 27 èves.

Sajnos a családom nem kedveli őt.

Tènyleg èn vagyok a rossz?

Mit kène tennem?


2014. okt. 27. 14:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Veled van a gond. A gyerek az első. Ha neki minden fontos dolog megvan (pelenka, jó minőségű étel, ha kell gyógyszer, ruha stb), akkor jössz te. Nem csak a barátnődnek kell eltartania a gyereket.
2014. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
2014. okt. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide ez?
2014. okt. 27. 15:38
 14/22 anonim ***** válasza:
2014. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem egymástól függetlenül írkál mind a kettő, foglalja a gyk tárhelyét feleslegesen... :D Ahelyett, hogy egymást szapulnátok, rájöhetnétek, hogy nem mi vagyunk azok, akik segíteni tudnak rajtatok, hanem végre oda állnátok egymás elé és megbeszélnétek a dolgokat, dehát ehhez kell legalább két számjegyű IQ...
2014. okt. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm, bár nem én linkeltem, de gondolom úgy jön ide, hogy a másik kérdést vagy a barátnőd, vagy te írtad ki. Szerintem inkább te, mert kicsi az esélye, hogy a joghurtot mindketten "jaurt"-nak írjátok (basszus, mire rájöttem, mit akar jelenteni..:D)
2014. okt. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy büdös szarjankó vagy. Undorító. AZ A GYEREK A TIÉD IS. Kutya kötelességed eltartani. Ha az én gyerekem apja lennél, levadásználak a p...ba. Minek kellett neked gyerek? Hülye.
2014. okt. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem mind a kettő irkál, hanem a csaj.
2014. okt. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A suc (szuk) az ödítő, a iaurt( jaurt) meg joghurt, románul.
2014. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
üdítő na, már én se tudok írni:))
2014. okt. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!