Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a szülőknek?

Mit vegyek a szülőknek?

Figyelt kérdés

Nemsokára meglátogatom barátnőmet. Tanácstalan vagyok, hogy szüleinek milyen ajándékot vegyek, még nem ismerjük egymást. Faterjának gondoltam egy üveg bort, azt tudom, hogy szereti. Muterjának bonbont szeretnék, de még valami nem ártana...


18/F


2014. okt. 23. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem nem kell több. ennyi bőven elég. a gesztus számít, nem az, hogy most 10 E-et költesz vagy csak 2E-et.
2014. okt. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gömbicica ***** válasza:
Anyukák szoktak örülni a virágnak!!!
2014. okt. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, arra gondoltam, hogy mamámmal sütünk egy tálca sütit, anyának bonbon, apának bor, huginak csoki, bnőmnek egy szál vörös rózsa.
2014. okt. 23. 09:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem egy tálca süti jobb, mint bonbont venni, pláne ha te készíted.

És emellé egy kis csokor virág elég. Túl sok lenne, ha vennél csokit, bort, virágot, bonbont, és mellé a süti.

2014. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gömbicica ***** válasza:

helyes :)

De Édesanyának én vinnék virágot. akár egy szálat is. esetleg kérdezd meg barátnődet, hogy mi Édesanyja kedvenc virága. virággal sose lehet melléfogni! főleg, ha a kedvenc kerül a megajándékozott kezébe)

(csak ugy megjegyzem, a Fater,Muter olyan izé)

a barátnődnek Édesapja és Édesanyja van, mint Neked is)


Nem lesz egyszerü a bemutatkozás) de biztos menni fog)

sok sikert! üdv. Edit.

2014. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket, sokat segítettetek :)


Igen tudom, hogy izé, de én egyszerűen úgy gondolom, hogy változatosan beszélni érdekesebb.

2014. okt. 23. 10:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!