Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami ciki sztoritok...

Van valami ciki sztoritok akkorról amikor a barátotokat / barátnőtöket először bemutattátok a szülőknek? Vagy mikor titeket mutattak be?

Figyelt kérdés
azért kérdezem mert én most fogom a barátomat :)

2014. aug. 5. 21:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát az első barátom a szüleinek mikor bemutatott, fél óráig tartott míg felértünk a 10 fokos lépcsőn, annyira izgultam, nem mertem bemenni. Mert tudtam h mindenki kíváncsi rám.

A következő barátom esetében (aki a férjem lett) könnyű volt, mert már egy éve ismertek a szülei :-) csak a szerep volt más. De én izgulos vagyok, neked biztos könnyebb lesz.

2014. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Egy volt sulistarsam mutatta be a baratnojet a csaladnak egy sutogetesen. A lanynak nagyon pukizni kellett es elvonul a haz moge. Iszonyat hangosakat pukizott es nem vette eszre hogy a baratja apja ott all mogotte. :D
2014. aug. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

illuminált állapotomban rámjött a "miért nem mutatsz be anyudnak" érzés, erre azonnal elvitt és nem mertem kiszállni a kocsiból, így bemutatkozni...az anyuka meg várta, hogy akkor most mi van?

ennél cikibb szerintem nincs.

2014. aug. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Etelének hívták.

Apám megszólalt: Etele, gyere be, fenekedet tedd le, gyermekem fent hever.....

2014. aug. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Majálison párommal ültünk a fa alatt ketten.Aztán láttam egy szőke nőt imbolyogva felénk csámpázni.Mondom a páromnak"nézd már a hülye k..va,hogy be van bacva"rám néz azt mondja "az anyám"Hát igy mutatkozott be anyós
2014. aug. 6. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felmentünk,bemutatott az anyukájának,aztán bementünk a szobába,bezártuk az ajtót.Persze rám mászott,nem volt szex még,erre anyós benyitott.Úgy pattant le rólam mint a huzat,nagyon ciki volt.Mondjuk az én anyámnak esze ágában nem volt soha bejönni ha zárt ajtó mögött voltunk,anyósnak ez nem esett le.
2014. aug. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!