Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemtudom elengedni a páromat?

Nemtudom elengedni a páromat?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt van egy 17hónapos tündér kislányunk.Az én kertesházamban élünk/éltünk.

Ketten akartuk, tervezett gyerek volt.Viszont a terhesség alatt már érezhető volt (most már igy utólag tisztán látok)hogy valami nem stimmel.Szülés után a kezdeti hónapok elég nehezen mentek, fáradtak voltunk nagyon sokat veszekedtünk, előjött az anyagi helyzetünk is.Ja és semmi szex terhesség alatt sem,és kb 1 évig sem.

Nem élünk rosszul de meg kell gondolni mikor mire költünk de ő ezt valahogy nem tudta feldolgozni h neki többet kell fizetnie.És főként ezért is ment a vita az ő részéről.

Többször elköltözött, mondván kell egy kis szünet a legutóbbi 3 hónapos távozása után én sirtam vissza.Most ismét elköltözött ezúttal közöltem hogy végleg mert ezt sem velem sem a gyerekkel nem teheti meg és nem átjáróház,nagyon eldurvult a viszonyunk,nagyon csúnya beszéd,volt hogy meg akart ütni, volt hogy leköpött,és mindez a pénz miatt, soha soha nem kért tőlem bocsánatot,nem csinált itthon semmit, de a hibáimat észrevezze és tudatta is velem.Az anyjáéknál lakik, állitása szerint nem jár sehova (31 éves) mert nincs pénze, de amikor jön a gyerekhez hétvégén látszik rajta h nem kipihent tehát egyértelmű.

Meg szoktam nézni a telefonját is nem találtam semmit kivéve h egy volt bnőjével irogat de hogy mit sajnos nemtudom,de gondolom hogy vagy van vagy tervben van egy új kaland.

Nagyon zavar ez az egész és félek és sajnálom h igy alakult.És még most is azt érzem hogy hiányzik, hogy ha újra megpróbáljuk talán most jobb lesz.

És vajon egy fiatal férfi meddig birja ki hogy ne legyen együtt a nővel?

És a férfi már nem szereti a nőt ha totál közömbösen viselkedik vele?

És a gyerek?akit szeret, de nagyon nem tud vele mit kezdeni, és fél a felelősségtől?

Hiányzik esetleg a régi bulizós élete?

Mert ő nem is akar visszajönni,mondván miattam van minden és megint csak veszekednénk a pénz miatt..

Most akkor minek ragaszkodnék még ezek után is hozzá?

Szeretem vagy csak az hiányzik hogy amilyen ő régen volt,de amilyen gondolom ha 10edszerre békülünk, akkor sem lesz?

Nemtudom mit csináljak...én sem vagyok már tini de mégis ezeket a párkapcsoltai jeleket nem tudom megfejteni.Minek akar egy férfi manipulálni?Miért nem mondja ki nyiltan mit akar?Miért közömbös velem ezzel az érzéssel nemztudok mit kezdeni....


2010. jan. 24. 21:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%

Nem kellett volna megsértődnöd a 2. válaszán,mert neki is igaza van.Abból amit írtál,nekem az jön le:a te házadban éltek,a férjednek nincs pénze,veszekedtek a pénzen stb.ebből arra következtetek,hogy nincs munkája,vagy nem is akart dolgozni,és te szemére hánytad esetleg,hogy a te házadban laktok stb.Ez egy féri részére nagyon megalázó.Ha az anyagi dolgok azelőtt is ilyenek voltak,akkor a házasságotok minden volt,csak jó nem.És milyen dolog az,hogy a telefonját nézegeted? Én 30 évig éltem a férjemmel,de soha nem bontottuk fel egymás levelét,nem ellenőriztük egymás telefonját.Soha nem kémkedtem volna utána,Ha azt hittem volna,hogy okom van rá,akkor megkérdeztem volna őt.Ha hazudott volna,azt láttam volna a szemén.Ismertük egymás hangulatát,ahogy az egy kiegyensúlyozott házasságban szokott lenni.Egy jól működő házasságban a bizalom nagyon fontos,Nem lett volna szabad,akkor gyereket vállalni.Ha viszont most állandóan látogatja a kicsit,akkor igenis szereti és jó apa.

Mindketten nagyon hibásak vagytok a kialakult helyzetért.Most már nem hiszem,hogy rendbe tudnátok hozni a házasságotokat,el kell őt engedned.De a gyereket ne neveld még véletlenül sem ellene.

Szerintem pedig nyiltan kimondta "nem akar visszajönni,minden miattad van és újra veszekednétek a pénzt miatt."

Nekem ez elég világos,mit kellene még mondania?

Szívesev meghallgatnám az ő véleményét is.Nem kell mindjárt egy férfit gazembernek stb,nevezni,ha csak az egyik felet hallgatjuk meg.

Engedd el,és legyen most már a gyereked a legfontosabb.

2010. jan. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ha jó nélküle és csak rossz vele és mindenről ő tehet és ilyen csúnya dolgokat csinált veled akkor neked miért fáj hogy közömbös? ő már eldöntötte magában, csak te szenvedsz itt.
2010. jan. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem bizonytalankodik, hanem határozottan el akar hagyni.
2010. jan. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ő ment el, jöjjön ő vissza, ha akar. De nem fog.

"nem tudta feldolgozni h neki többet kell fizetnie." - Mégis, mit gondolt, mivel jár egy gyerek?

2010. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A negativakat is, bár itt pár sorral feljebb amit gondolom egy idősebb hölgy irt egyáltalán nem úgy van és rosszul vette ki a soraimból a mondanivalómat.

Soha nem voltam féltékeny mindig ment ha akart, olyankor még fel sem hivtam nehogy ellenőrzésnek tünjön.És igen nem szép de nemtudom megállni hogy ne nézzem meg a telefonját...

Ő dolgozik van keresete nem napról napra éltünk, de mégis én voltam az akit minden 100ftal elszámoltatott, holott egyáltalán nem is kéne,hiszen nem magamnak veszek ruhákat..mindegy..soha nem éltem azzal vissza h az én házamban élünk, azért ekkora bunkó nem vagyok..

Csak az a furcsa hogy miért lett ilyen?Miért távolodott el ennyire, hiába próbáltam én helyrehozni egyedül nem tudtam megoldani.Arra is gondoltam hogy megszültem és hát van rajtam egy pici súlyfelesleg tehát nem vagyok az a csinibaba akivel azelőtt villoghatott.Csak az a vége mindig hogy nem készült még fel a gyereknevelésre, hiába akarta nem tudta hogy mit vállal...

Megpróbálok erős lenni és nem visszafutamodni..

köszi még 1szer mindenkinek!!

2010. jan. 25. 11:48
 16/17 anonim ***** válasza:

Sajnos beleválogattál abba a férfi típusba aki csak a testet szereti ,nem a lelket is.Lakva ismeri meg az ember egymást.Ha vannak hozzátartozóid ,vagy barátaid ,pótold velük a szeretet.És van egy drága kis leányod akit ölelgethetsz ,szeretgethetsz.Mert gyermekek megérzik a szülő fájdalmát.

Még az élet hozhat jobb társat is , ez legyen tanulság a részedre.

2010. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
De aranyos vagy:) köszi...
2010. jan. 26. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!