Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a parom ne...

Mit tegyek, hogy a parom ne az én telefonomat használja?

Figyelt kérdés
A páromnak nincsen mobiltelefonja, azt mondja neki nincs szüksége rá, és öt ne is zargassa senki! Helyette mindenkinek az én számomat adogatja meg, és mindenki az én telefonomon keresi! Már nagyon idegesít! Üzenetek, hívások tucatjai, van hogy napközben, mikor dolgozom! Ha szóváteszem, persze még fel van háborodva, hogy miért nem tudok annyit mondani, hogy visszahivja! Egyszerüen nem érti meg hogy zavar! Ugyanez a tabletemmel, állandóan azon lóg, kiakad, ha szükségem van rá valamiért, tetejébe, hogy van egy asztali gépe, amire nem köt internetet, nehogy virusos legyen! 30/N
2014. okt. 22. 15:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Veszel neki 3 ezerért egy butatelefont, meg 2 rugóért egy feltöltőkártyát, a saját számodat lecseréled, a tableten lekódolod a képernyőzárat, oszt jónapot. Esetleg kirúgod a 3,14csába.
2014. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben adnék neki egy reális határidőt, ami után nem veszem át az üzeneteit, és nem használhatja az én telefonomat és a tabletemet.


Emlékeztetném rá, hogy ő maga mondta, hogy "neki nincs szüksége rá, és öt ne is zargassa senki!", és megmondanám neki, hogy:


1) Engem meg végképp ne zargasson senki, aki vele akar kommunikálni.


2) Ha tényleg nincs szüksége mobilra, akkor semmi gond, nincs további teendője ez ügyben.


3) Ha netalán mégis, akkor a vegyen magának egyet, mert teljesen komolyan gondolom, hogy azon a bizonyos határidőn túl nem használhatja az enyémet. Azért sem, mert engem ne zargassanak a neki szóló hívásokkal és üzenetekkel, és azért sem, mert a privát szférámba való betolakodásnak érzem.

2014. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Vennék neki ajándékba egy tabletet meg egy kis méretű telefont, nehogy az legyen a baja, hogy a telefon nem fér be a zsebébe. Hamarosan jön a karácsony :)

Aztán ha nem tetszik neki akkor ártatlan fejjel elmondani, hogy azt hitted örülni fog neki meg szüksége van rá, hiszen mindig a tied használja. A telefont pedig ha napközben nem akarja magával vinni beizzíthat saját üzenetrögzítőt, és az alapján is visszahívhat embereket.

Ezek után ha tovább panaszkodna, akkor tényleg inkább ellenőrzés volt a háttérben.

2014. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Tényleg vegyél neki egy telot + tabletet a tiédet pedig kódold le. Ha mégis azt nézné tényleg ellenőrizni akart. Ha keresik a telodon egy hétig még add meg az új számát utána csapd le ha őt keresik hogy téves :-). De ha munka miatt nem keresnek idegenek is a telodon állíts be hívásszűrést.
2014. okt. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!