Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a parom ne...

Mit tegyek, hogy a parom ne az én telefonomat használja?

Figyelt kérdés
A páromnak nincsen mobiltelefonja, azt mondja neki nincs szüksége rá, és öt ne is zargassa senki! Helyette mindenkinek az én számomat adogatja meg, és mindenki az én telefonomon keresi! Már nagyon idegesít! Üzenetek, hívások tucatjai, van hogy napközben, mikor dolgozom! Ha szóváteszem, persze még fel van háborodva, hogy miért nem tudok annyit mondani, hogy visszahivja! Egyszerüen nem érti meg hogy zavar! Ugyanez a tabletemmel, állandóan azon lóg, kiakad, ha szükségem van rá valamiért, tetejébe, hogy van egy asztali gépe, amire nem köt internetet, nehogy virusos legyen! 30/N
2014. okt. 22. 15:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha tippelhetek, a párod jóval idősebb nálad, ugye?
2014. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Én csak arra lennék kíváncsi, hogy te ezt miért hagyod. Azt mondod: NEM ! Ilyen egyszerű.

A kihasználás mintapéldája. Csodálkozom hogy 30 éves létedre nem tudod megoldani ezt a problémát.

34/F

2014. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én nem értem miért adja meg mindig a számod és miért lóg ezeken a cuccokon ha nincs rá szüksége? Én azt így megkérdezném? Ne nyúljon egyikhez se ha nem kell neki saját. Ha meg mégis ezeken lóg meg a telefonon, akkor úgy tűnik mégis csak szükséges az életéhez, akkor tegyel félre rá és vegyen magának! Én ezt gyorsan rövidre zártam volna a helyedbe. Nagyon sok kellemetlenségtől kímélne meg.
2014. okt. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyéblént 34 éves családapa! El sem tudom mondani mennyi vita volt már emiatt, és öszintén szólva, nevetséges, hogy ilyenen, de a szakítást fontolgatom! Valahogy kontrolálva érzem az életem, és nagyon frusztrál! Nem mintha lenne titkolnivalom, csak valahogy már zavar, hogy mondja, hogy mit néztem épp a Youtube-on, vagy hogy làtja, hogy beszéltem XY-nal! Kicsit olyan ellenörzés-szaga is van!
2014. okt. 22. 15:30
 5/14 anonim ***** válasza:
Állítsd be a telefonomat, higy csak a telefonkönyvben szereplő az oknál csorog jon ki,
2014. okt. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A telefonodon állíts be készülék zárat, a laptopon meg privát böngészést használd.m
2014. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

egyszerű, ha keresi valaki, mond meg neki, hogy ez nem az ő száma, hanem a tiéd, és legyen olyan kedves többet ne zargatni munkaidőben.


az üzeneteit meg töröld ki a francba, és mond azt, nem kaptál.

2014. okt. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
másik megoldás, megváltoztatod a telefonszámod
2014. okt. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Megváltoztatod a telefonszámod, és kidobod ezt a barmot.
2014. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Legszívesenben kettétörném ott az orra elött a telefont, ha nem sajnálnám!
2014. okt. 22. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!