Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok biztos a férjemben....

Nem vagyok biztos a férjemben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
37 éves vagyok, pár dolgot megéltem már, de most tanácstalan vagyok. Elvált voltam, mikor megismerkedtünk, ő agglegény. 36 évesen szültem babánkat. Megtudtam, hogy 23 évesnél még sosem volt idősebb párja. Kérdeztem, hogy miért én, a válasz, hogy érett, rendes, házias, stb. vagyok, ő már családra vágyik, rendes feleségre. Jól megvagyunk, de tudom, érzem, hogy visszavágyik a csajozós időkbe. Persze tagadja, de hallottam többször is, mikor a barátjával fiatal lányokról dumálnak. Néha mondom, hogy "én is voltam 20, és 50 kg a szülés előtt!" De csak magamat nyugtatom. Tudom, hogy nem csal meg, de azt nem tudom, hogy szeret -e, mint nőt, vagy csak mint a gyereke anyját. Sosem bókol, nem dicséri a külsőm, max.: "Kicsípted magad?" Pocsékul vagyok, csúnyának, öregnek érzem magam. Önbizalmam nullára esett. Mit kéne tennem?

2014. okt. 21. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

*Sosem bókol, nem dicséri a külsőm, max.: "Kicsípted magad?" Pocsékul vagyok, csúnyának, öregnek érzem magam.



Akkor válaszolok helyette:


Csak a gyereke anyjának.



Több mint 18 év után is kapom a bókokat folyamatosan, a többiről már ne is beszéljünk,. Túlsúllyal egyetemben is.

2014. okt. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha el akarom mondani, vagy kérdezem erről, mindig ideges, hogy már megint ez a butaság, mikor hagyom már ezt, őt ez nem érdekli, ezen nem fog veszekedni, hagyjam már ezzel. Stb.
2014. okt. 21. 20:38
 3/8 anonim ***** válasza:
2%

Még annyit a 37 évességedhez:


37 évesen is már réges rég tudnod kéne, észre venni, ha nem tekint egy férfi rád nőként. Általában a nők már 20 éves korukra ezt pontosan tudják:)

2014. okt. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Tiszta udvar, rendes ház, rend a lelke mindennek..lehetne folytatni még.

Egy "rendes férfiember " bizonyos kor után meg kell nősüljön, kell gyerek is, tiszta ing, meleg vacsora, ingyencseléd, kell egy biztos punci is a háztartásba,mert az úgy illik. Egzisztenciahoz kell, kipipálandó tételek. Ezek jutnak eszembe!

Sajnálom hogy ez van ! Borítékolható a vége, próbálj azelőtt kiszállni mielőtt végleg sérülsz, meg a gyerek is.

Talán 2-3 év kell addig míg lesz annyi, hogy ki tudod alakítani a saját életed ha dolgozni kezdesz, és eljutsz az aljáig, amikor már tisztán látsz.

Sok sikert :)

2014. okt. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mostanáig csinosnak éreztem magam, volt önbizalmam, fel sem tűnt, hogy gond lenne. Csak mióta tudom, hogy előttem fruskákkal járt. Lehet, csak beképzelem, vagy túlparázom. Hiszen hogy lehetne versengeni egy 20 évessel? Mi van ha rájön, hogy mégiscsak olyan kell?
2014. okt. 21. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Felejts el, hogy veled baj lenne !

Azért vannak kételyeid mert erzed hogy nem kerek az egész.

Te magad írtad, hogy családra vágyik, te meg rendes, és érett vagy, azért vett el. Egy húszéves még könnyebben lelép ha talál jobbat, könnyebben dobant meg gyerekkel is, mert fiatalabb. Biztos vagyok, hogy nem értené mi bajod, hisz minden mintaszerű a kirakatban.

2014. okt. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az az érzésem, téged csak a rend kedvéért vett el. Én ugyan még "csak" 30 vagyok, túlsúlyos, szerintem ronda, de nincs olyan nap, hogy a párom ne tegyen rá célzást, mennyire tetszem neki, és mennyire nem érdekli senki más.

Ha te egyáltalán nem kapsz visszajelzéseket, akkor teljesen jogos a feltételezés, hogy az ízlése nem változott, csak úgy érezte, valami más is ki kellene próbálnia a csajozáson kívül. Lehet, hogy nem csal meg, de ha nem téged tart vonzónak, csak idő és önuralom kérdése, mikor dől a karjaiba egy 20 éves csaj. Ez nem azt jeleni, hogy te öreg lennél, főleg ha egyébként rendben volt az önbizalmad. A férjed érdekből házasodott, és te sosem leszel a NŐ a szemében, mert ő leragadt a tiniálmok szintjén. Mit kellene tenned? Tudsz így élni? Mert ez nem fog változni, sőt idővel csak rosszabb lesz. Ha nem ilyen életre vágysz, lépj mihamarabb, mert még eljöhet az a társ, akinek te vagy a tökéletes.

2014. okt. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérj meg néhány 18 éves suhancot, hogy jöjjenek eléd virággal naponta.

Egyik héten egyik, másik héten másik.

:)

2014. okt. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!