Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hajléktalan legyek?

Mit csináljak hajléktalan legyek?

Figyelt kérdés

Tehát már ott tartok, hogy abszolút semmi kedvem sincs ebben a társadalomban élni és az emberek között, még a családommal sem.

Nem szeretnék öngyilkos lenni, csak elmenni jó messzire innen, egyszerűen olyan idióta emberek vesznek körül mindig, akikkel nem jövök ki. Jővőre érettségizem, de az sem érdekel jelenleg a rossz érzelmi állapotomból kifolyólag.

A szüleimnek teljesen más az elképzelésük a jövőmről, mint nekem, de amúgy sem ismernek teljesen, mert pl. nem tudják hogy meleg vagyok, ők meg úgy sem fogadnák el ezt.

Ti mit csinálnátok a helyemben? A suliból kiiratkozom az biztos, de a szüleimmel sem szeretnék itthon maradni tovább, nem azért mert rossz a kapcsolatunk, hanem mert előttük korlátozottnak érzem magam, még 5 évesként kezelnek... Munkát néztem, fel is hívtam egy párat, ilyen bentlakásosat, de nem hívtak még vissza, tehát azt egyenlőre nem lehet megoldani.

17 éves vagyok fiú, ha ez számít, köszönöm a válaszokat!


2014. okt. 21. 14:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A leges-legelső válaszolónak van igaza. Világfájdalom, semmi sem jó.

Ez a srác kissé le van maradva, a legtöbb kamasz 13-14 éves korára átesik ezen a korszakon.

Menj hajléktalannak, az majd jó lesz neked. Ott nem fognak körülvenni idióta emberek, nem lesznek gondok, amiket meg kell oldanod, a rossz érzelmi állapotod is egy csapásra eltűnik, csuda világ lesz! Azon csodálkozom csak, hogy lehet hogy erre a rém egyszerű megoldásra mi, többiek nem jöttünk rá. Menjünk mind, és legyünk hajléktalanok!

2014. okt. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Egyetértek.
2014. okt. 21. 18:04
 23/25 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy hajléktalanként olyan jó lenne?

A szabadsággal ne gyere, mert egy hajléktalan minden, csak nem szabad. Akkor ehet, ihat, ha valaki megszánja pénzzel, de hiába a pénz, koszosan, büdösen nem mehet be boltba se. Fürdeni talán hajléktalanszállón tud, ahol képesek összeverni egymást pár fillérért, vagy egy pár cipőért.

Ebben mi olyan vonzó? Kérlek fejtsd ki, mert komolyan nem értem, hogy miért választanád ezt az életformát az anyagi biztonság helyett, amit végzettséggel, munkával megteremthetsz, ha még egy kicsit türelmes vagy.

2014. okt. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Egyetértesz?

Kisfiú, mond az neked valamit, hogy irónia????

Apám csak annyit mondott volna rád: "Fiam, te h*lye vagy".

2014. okt. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Szerintem ránk férne két sör én azt mondom.
2014. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!