Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a helyzet?

Normális ez a helyzet?

Figyelt kérdés

Az anyám 23 éve háztartásbeli és neki be kell segíteni, de dolgozni nem akar.

A vásárlás is teher neki, minden. De ő nem tud változtatni a férje és a gyerekei miatt.

Főzni és mosni nem lehet, mert ki veszi a kezedből.

Akkor tanuljon meg az ember főzni...

Ha mosogatsz, azt nézi, hogy mennyi víz fogy.

Utána pedig azt mondja, hogy ő neki nem segít senki sem.

Elmenni nem nagyon megy el.



2014. okt. 16. 10:45
 1/8 anonim ***** válasza:

dolgozol, gyűjtesz és amint tudsz megpattansz

anyád meg majd pislog, ha nem lesz aki eltartsa

2014. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neki az ! Az más kérdés ,hogy sokan nem élnénk így .. Ez az ő élete ,nem dönthetsz helyette . Vagy megszoksz ..vagy megszöksz .. Ezt látva te majd nyilván másképp éled az életed .
2014. okt. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csabika1971 ***** válasza:
0%

Nem hiszem ez a kérdés valós lenne. Mert úgy kezded anyám. Majd következő sorban, nem azt mondod apám és testvéreim, hanem férje és a gyerekei.

Számomra ez roppant fura, még akkor is ha szüleid elváltak és ő mostohaapa és mostohatestvérek.

A kérdés pedig teljesen felesleges, mert mindenki míg nem klinikai eset saját maga dönti el, hogy mi jó neki.

2014. okt. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csabika1971!

Valós a kérdés.

Ha egy pszichológust kérnénk, hogy kielemezzük, ő biztos érdekes következtetéseket vonna le, hogy miért is így fogalmaztam.

De valóban úgy is fel lehet tenni kérdést, ahogy te mondtad.

De azért írtam így, mert ő így szokta mondani.

És ezer bocs, hogy feltettem a kérdésem, csak valakitől tanácsot szeretnék kérni, pszichológusra nincs pénzem, mással meg nem tudok beszélni erről.

2014. okt. 16. 11:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm.
2014. okt. 16. 11:14
 6/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem felesleges a kérdésem.
2014. okt. 16. 11:17
 7/8 csabika1971 ***** válasza:

Elnézést ha a lelki világodba gázoltam. De nem azt mondtam, hogy te vagy anyád menjen kivizsgáltatni magát.

Hanem aki csak otthon ülő típus az olyan, nem kevés ilyen ember van. És kivizsgálni az ilyen eseteket csak akkor kell ha klinikai esetek.

A tiéd leírás alapján nem az, csak egy teljesen átlagos és normál család. Mert ehhez hasonló gondok szinte minden felé vannak. Legalábbis felénk biztosan. Ezért felesleges a kérdés is, mert ilyent vagy hasonlót a környezetemben szint mindenki tudna mesélni.

Na és most ismét lepontozhatsz!

2014. okt. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Csabika1971!

Ha felesleges a kérdés, akkor miért válaszolsz rá?

Ilyen rövid leírásból nem lehet megállapítani, hogy átlagos-e vagy sem a mi családunk.

pl. a testvérem öngyilkos akart lenni tavaly, gondolom nem minden utcában történik ilyen.

És nemcsak én pontoztalak le.

2014. okt. 16. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!