Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen létezhet?...

Szerintetek ilyen létezhet? Esetleg valakivel ilyesmi szitu megtörtént?

Figyelt kérdés

Ismerősömről van szó.

Volt egy 8 éves kapcsolat, gyermek született,de a szülők szét mentek. A csajnak lett új kapcsolata,immáron másfél éve. Elejétől fogva együtt élnek. Az exének nincs hol laknia, megsajnálták és befogadták. Valakinek hasonló? Ex, jelenlegi, gyerek és a csaj. Hm?



#Parkapcsolat.bonyodalom
2014. okt. 12. 20:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Én együtt elek az exbaratnommel a sracaimmal meg a barátommal. Nincs semmi gaz.

A gyerekeknek nagyon rossz lehet, ha azt látják, hogy a szülők utalkoznak

2014. okt. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Hát az új pasi nyilván tűri, különben nem ment volna bele. Az igazat megvallva nekem is van olyan volt pasim, aki már akkor is egy nagy szerencsétlenség volt, amikor vele jártam, most meg már még inkább az. Tudja azt a férjem jól, hogy semmi pénzért nem mennék vissza hozzá, ha nem lenne fedél a feje fölött, az én férjem is olyan jószívű, hogy biztosan befogadnánk egy kis időre. Mondjuk az ilyen szitu inkább amiatt nem jó, hogy nem szedi össze magát és nem akar kiköltözni később.
2014. okt. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozzon az ismerősöd a rosszindulatú pletyikkel! Szemétkedni bárki tud, segíteni csak az akiben maradt még emberség.

A saját gyerekéért tette mindezt. A gyerekek biztonságérzetét nagyon aláássa ha látják hogy az egyik szülő szociálisan bajban van.

Az ismerősöd szerintem jól tette , és a párjának is van szíve hogy mindezt tolerálja egy ideig.

2014. okt. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ennyi komment után, elárulom rolam , rolunk van szo.:(

feltem a kritikaktol, hogy elitelnek az emberek.

Lenyeg a lenyeg, ha veszunk lakast,amit eheten intezunk mar oda nem jon.de meg azis egy nagy gond hogy nem latok rajta semmit hogy akar tovabb lepni.azt mondja akar,de onalloan magatol, semmit nem tesz az erdekebe hogy elorebb jusson.Rengeteg penzunk van benne igyis es mindent el@asz. bocsanat a kifejezesert.

Segitseg nelkul o mar meghalt volna. volt munkaja a benzint, a kajajat a sokmindent mi alltunk.kozbe ugy hogy itt a gyerek es neki is sokminden kell.Soha nem tudnak benne megbizni mar.meg a kozos fiut se biznam ra soha. amennyire szerettem evekkel ezelott, annnyira taszit. Van neki valami roma baratnoje,o is csak tomi cigivel,csavarognak. Ez nemis baj,de az hogy semmit nem tesz a dolgokert az zavaro.a sok hulyegeket elkoveti, zaloghazak,fizetni utana mindig. ezt mar egy normal ember nem toleralja,es a legrosszabb hogy a csunya huzasai utan se dobjuk ki. páromnak akkora szive van,mint meg senkinek. De ez sem megoldas. baratnoje nem akarja hogy hozza koltozzon, de az is zavarja ot hogy nalunk el.Rossz dolga nincs neki

mosva fozve takaritva van ra,.doglik egesznap,gyerekkel nem torodik, baratnoje van. Es meg o sir hogy milyen rossz elete van? megis elvarja a segitseget,nem tud egyedul boldogulni. de mar kezd a cerna elszakadni, egyre jobban idegesit,es mar attol kesz vagyok ha megszolal, vagy ha meglatom. annyira irrital.:(

2014. okt. 13. 08:02
 15/18 anonim ***** válasza:
Így már azért erősen más a helyzet. A mostani leírás után ez nem a segítség elfogadása, hanem szimplám élősködés.
2014. okt. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ne haragudj kérdező, de te vagy a hibás, azért mert hagyod. Az egy dolog, hogy beengeded. De mégis hogyan jutott eszedbe főzni rá? Nem vagytok együtt. Nagy hülyeséget csinálsz. Nem csodálom, hogy kihasznál a csávó.
2014. okt. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sógorom élt így egy ideig, nem emlékszem mennyi idő volt de talán több mint egy év. Ott a (z ex)pár nem is költözött szét, kétszobás albérletben laktak külön szobában a szakítás után, nekik is volt közös gyerekük.
2014. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

tudom hogy hulyek vagyunk, szivem szint kiraknak, de megis buntudatot ereznek. miert?

nem szeretem egyaltalan,szanalmat,sajnalatot erzek iranta de semmi mas.remelem mihamarabb sikerul a lakas vasarlak,es mehet isten hirevel. koszonom a kommenteket, es hogy nem fikaztatatok le rogton.

2014. okt. 13. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!