Ti is vagytok így?

Figyelt kérdés
Szüleimmel nagyon nem vagyok jóba. Apám alkoholista, mindenért megtalál, anyum meg nyilván nem tud mellettem kiállni. Egyetemistaként így nagyon nehéz. Mit tehetnék, hogy jobb legyen nekem? Már nem lakom velük, kollégiumban lakom, de néha azért egy szerető környezet nagyon jól esne. Kivel lehetne erről beszélgetni, vagy aki hasonló helyzetben van?
2014. okt. 11. 06:35
 1/2 gömbicica ***** válasza:

nem vagy könnyü helyzetben( és egy alkoholistától sajnos nem várható el, hogy pikk-pakk megjavul,csak mert gyerekének hiányzik(((

Édesanyádnak is kijutott rendesen(


Ha én lennék Édesanyád helyében,azért csak találnék lehetőséget arra, hogy Veled lehessek.

Bár az is lehet,hogy időnként sikerül.


Nagyszülők? velük nem jó a kapcsolat?


A szerető környezet hatalmas támasz tud lenni.

Ha kollégista vagy, akkor gondolom jó messzi is laksz.


Nem tudom mit tehetnél(

De ha az segitség, ha valakinek irhatsz ha szüksésgét érzed,irj nyugodtan. üdv.Edit

2014. okt. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így voltam, aztán azt hittem, majd az aktuális pasim megoldja a helyzetet, de nem oldotta meg. Úgyhogy megkeményedtem. Az a biztos, ha meg tudod magadban oldani a dolgokat.
2014. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!