Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakitas utan hogyan tovabb?

Szakitas utan hogyan tovabb?

Figyelt kérdés
Hogy eltetek tul? Nekem az az erzesem,h soha tobbe nem talalok nala jobbat..eleve eddig csak egyszer sikerult szerelembe esnem,o volt az egyetlen az eletemben,akinek a kezet fogtak,akivel csokoloztam,akivel szeretkeztem,akibn mgbiztam..igyekeztem mindent beleadni,ee ugyrzem,soa nem leszek kepes ennyi energiat,megertet szeretetet beleadni egy kapcsolatba.ugy erzem,folosleges is lenne,mas kapcsolatomis mjd tonkremegy masert. Raadasul nem csalodtam benne,csak egyszeruen nem mukodott kozottunk,hiaba kzdottunk mindketten.pedig majdnem tokeletew volt,rengeteg olyan tulajdonsaggal,amit masban keresve se talalnek...neha ugy erzem,konnyebb lnne,ha hraudhatnek ra...
2014. okt. 9. 18:27
 1/10 anonim válasza:
100%
Első után én is azt tartottam, hogy ez volt a tökéletes, többet nem lesz ilyen. Aztán találtam mást, akivel 100x jobb volt, most meg már nem is tartom az elsőt igazi kapcsolatnak, mert a mostanihoz képest sehol nem volt... Te is így leszel vele, bár nem lesz könnyű új kapcsolatot találni neked, ha nem teszed túl magad rajta.
2014. okt. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én rengeteget ittam, hónapokig elhangyagoltam magam, a barátaim, és magam körül mindent,kerestem a balhét, ilyesmik.Egyszóval elindultam lefele.


Aztán egyszer megálljt parancsoltam magamnak, és elkezdtem újra összerakni az életem.A fájdalom nem múlik el sose teljesen, de tompulni fog idővel.

2014. okt. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
egyél szilvásbuktát
2014. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Most hiaba irnam Azt, hogy az ido majd segit, mert tudom, hogy most neked vilagvege Van, aki normalis. 2 honapja lett vege a 7 eves kapcsolatomnak..

Szerintem az első honap a legrosszabb, sirva fekudtem, sirva keltem. Igy 2 honap utan is rossz, De már nem annyira, mint az elejen. Talalni fogsz egy masikat, akivel Boldog leszel, aki meg tud nevettetni, akit szeretni fogsz. Csak hat ahhoz ido kell.

Szóval fel a fejjel, jarj el szorakozni a barataiddal, ne hagyd, hogy teljesen leepulj, mert utana nehez lesz felallni..

2014. okt. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Úgy csináltam, mint a 2-es válaszoló. Nem első kapcsolatom volt, de első igazi szerelmem...

Nekem annyival komplikáltabb a dolog, h bár 2 hónapja szakítottunk, még összejárunk, mert nem bírjuk egymás nélkül. Ezt ne csináld, még szívszaggatóbb, egy rohadt érzés...

2014. okt. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szakítás után mindig az lesz ami előtte voltál
2014. okt. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezt én is kiírhattam volna. Én még nehéz eset is voltam azelőtt, rengeteg gonddal, de vele minden megoldódott. Nekem is mindenben első volt.

Idővel jobb lesz, igaza van a többieknek!

(mondom úgy, hogy fél órája volt sírógörcsöm és még egy nappal se lett könnyebb a vége óta)

2014. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz, kedves kérdező?
2014. okt. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 eliszakriszta válasza:
Elso utan en mikor halgatam a kedvenc zeneit mindig sirtam ...De tudom hogy nehez de azert ment el mert jon nala jobb! es igy tovabbb...probalj szorakozni a barataidal probald elfelejteni es meglatod minden jo lesz
2014. dec. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, eltelt 2 hónap. Változott valami? Jobb lett végül?

Nem lenne kedved privátban leírni, mi volt a szakítás oka, esetleg hogyan tetted túl magad? Megköszönném, mert félek hogy én is hasonló helyzetbe kerülök

2014. dec. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!