Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a név szép,...

Szerintetek ez a név szép, vagy egy "divatosabbal" jobban járnánk?

Figyelt kérdés

Már van egy 2 éves kislányunk, most pedig úton van a húga.

Több név is szóba került, de eddig a Renáta a legvalószinűbb. Viszont, ugye manapság ez a név nem szerepel a legdivatosabb nevek közt. (+ Néhány helyen romásnak tartják.)

Szikszay a vezeték név. A két éves lányunknak Bernadett a neve.

Ha a Renáta nem tetszik, melyik nevet választanátok ezek közül: Evelin, Csenge, Boróka, Jázmin, Laura, Regina?


2014. okt. 9. 17:33
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
Szikszay Jázmin, Szikszay Laura vagy Szikszay Regina inkább.
2014. okt. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
szerintem a renata meg nem idejetmult, teljesen jo :)
2014. okt. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
0%
Szikszay Nintendó
2014. okt. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adjátok a Renátát. Ha mégsem azt, akkor csak a Regina jöhet szóba a felsoroltak közül.
2014. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy Szikszai Reginát. Szerintem összepasszol vele.
2014. okt. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Jó a Renáta is, de ha nem ez lesz, akkor a Laura.
2014. okt. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
A Renátától kiver a víz A Laura tetszene hozzá.
2014. okt. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon is jó név a Renáta, és illik is a vezetéknévhez. és egyáltalán nem tucat, nincs belőle milliónyi, mint pl. mostanában a Jázmin tök felkapott...mindenki különlegeset akar, aztán a sok különlegeset számozni kell az óvodában, mert mind ugyanazt a különlegeset kapta...


maradjatok a Renátánál, egyáltalán nem romás (nem is értem, ez honnan jön, én egy darab roma Renátát nem ismerek). nem tucat, de nem is olyan, hogy visszakérdeznek, hogy mi van? és szerintem a Bernadetthez illik is.

2014. okt. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó név a Renáta.

A "divatos" nevek viszont nekem nem tetszenek, kivéve a Laurát. A világ minden kincséért sem hívnám Csengének a gyerekemet. (Elnézést, senki izlését nem akarom kritizálni. Ez csak az én véleményem.)

2014. okt. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Nekem a Renátához egy határozott, karakán jellem társul, a hangzás miatt, nem tudom, miért.

Még a Zsuzsanna ilyen, de a Szikszayhoz nem illik.

2014. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!