Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm terhes a nővére...

Barátnőm terhes a nővére férjétől. Hogyan segítsek neki?

Figyelt kérdés
A lány nagyon fiatal még csak 17 éves. Három hónapja van visszonyuk. Terhes lett és nem tudja mit tegyen. Szeretnék rajta segíteni, de nem tudom hogyan. A nővére nem sejt semmit és nagyon boldog a férjével akivel tíz hónapja házasok.
2014. okt. 7. 20:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Én nem segítenék neki semmit. Ha volt esze túl korán szexelni (mert akárki akármit mond, 17 évesen még nincs itt az ideje), ráadásul nős férfivel, és még csak nem is védekezett, akkor egye meg, amit főzött.
2014. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
Ha 17 éves meséld el az annyának mit tudtál meg. A szülő felelőssége minden szempontból. Majd ő kideríti mi az igazság még lehet az is, hogy a barátnőd kamuzik.
2014. okt. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 acelsziv ***** válasza:
97%
na és miben akarnál egy ilywennek segíteni?
2014. okt. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
72%

Ó, áldott vemhesség...

Te nem nagyon tudsz segíteni, a saját sz**ját most neki kell fellapátolnia.

2014. okt. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
84%

Te nem is tudsz segíteni!

Mivel még kiskorú, így egy esetleges abortuszhoz is a szülő fog kelleni!

Szóval annyit tudsz csak tenni, hogy megmondod a barátnődnek, hogy álljon először az anyja elé és mondja el a terhességet, legyen idő dönteni róla. Aztán meg szépen vallja be, hogy ki csinálta fel!

Családi balhé lesz ezt garantálom! De hát hamarabb kellett volna gondolkodni, mint lábat széttenni!

2014. okt. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

Úgy tudnál neki segíteni, ha elmagyaráznád neki az értelmi szintjének megfelelően, hogy milyen egy kis álnok, ostoba liba.

A többit a családjával beszélje meg. Tud egyáltalán beszélni?

Ja, a hapsit, aki felcsinálta szembe köphetnéd, ha már segíteni akarsz neki.

Ez azért nem egy kis megingás volt, hanem viszony.

Gondolom féltékeny volt a tesójára. Szánalmas. És bár a barátnőd, nagyon kioszthtnád.

2014. okt. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
90%
Szegény feleséget sajnálom csak. Gerinctelen, "áruló" tetvér, mocsadék undorító férj...kijutott a jóból...:(
2014. okt. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
97%
A "barátnőm" kifejezés mögött téged sejtelek, aki észveszettül próbál megoldást találni a kialakult helyzetére... A legegyszerűbb, ha tiszta vizet öntesz a pohárba.
2014. okt. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
95%

És milyen ember az a pasi, aki 7 hónap házasság után teherbe vág egy kiskorút? Annak a babának pocsék élete lesz, az egész család utálni fogja, és anyagilag se lesz egyszerű.


Ha igazán szereted a barátnőd, szerintem arra ösztökéld, hogy tálaljon ki. Amúgyis kiderül majd, egy terhességet nehéz palástolni...max akkor tudná, ha titokban veteti el, de mivel kiskorú, ez valószínűtlen.


Sőt, ha időben van, én azt mondom akár te is tálalj ki.

A tesó házasságáért már amúgyis kár, a testvéri kapcsolatot már úgyis megette a fene, legalább a barátnőd életét ne tegye tönkre egy leányanyaság.


Ismerek egy ilyen sztorit. Teso n0.1 16 évesen szült, pasival szétmentek, pár évre rá összeszedte tesó n0.2 a srácot, most szült neki ő is...ő már 19 évesen. Itt mondjuk jó a viszony, de nem is megcsalás volt. Mondani se kell, romák.

2014. okt. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Kérlek ne szidjátok, hiszen szinte még gyerek. Nem gondolta át mit tesz. Elvakította a szerelem. A férfi 30 éves és egy igazi nő csábász. Elcsavarta szegény kislány fejét. Én már nagy korú vagyok, és azon gondolkozom magamhoz veszem a kisbabát és a lányt. A szülei úgyse foglalkoznak vele.
2014. okt. 8. 14:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!