Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt? Mit tehetnék?

Miért csinálja ezt? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Párom öccse kiborít. Folyton beszol, piszkál vagy épp ugy tesz, minthe ott sem lennék. Folyton probál távol tartani minket egymástól. Meg mintha igy versenyezni probálna, hogy melyikünk fontosabb a páromnak. De ha iszik akkor teljesen jol elvagyunk. Mosolyog rám, beszélgetünk, hülyülünk.
2014. okt. 3. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Kerüld a társaságát. Férjed mit szól hozzá?
2014. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Miért csinálja? mert tetszel neki is!

de az is lehet, hogy nagy a korkülönbség, és ő még egy gyerek, és azt hiszi ettől menő, vagy humoros.

2014. okt. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 csabika1971 ***** válasza:
Én is azt valószínűsítem, hogy tetszel neki.
2014. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1 Nem tudom kerülni. Páromnak nem mondtam még.


2 Korban ő közelebb van hozzám, mint párom. Nem ugy szol be, mint ha poénkodna.

2014. okt. 3. 14:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha neki nincs párja, akkor gondolom féltékeny, mert vele nem foglalkozik már annyit a testvére.
2014. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te nő vagy, vagy férfi?
2014. okt. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nő vagyok :)
2014. okt. 3. 15:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha egy nő nem tud határozottan leállítani egy férfit, akkor titkon tetszik a nőnek a szitu.
2014. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem erről van szó. Csak nem akarok veszekedést. Eleinte nem szológatot be. Aztán már igen. Gondoltam majd abba hagyja, de nem. Nem tudom mi tetszene abba, ha folyton piszkál.
2014. okt. 3. 16:08
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy miért csinálja ezt, fogalmam sincs. Vagy féltékeny, hogy elveszed a tesóját, vagy tetszel neki, vagy unszinpatikus vagy neki. Teljesen mindegy miért csinálja, azt kell elérni, hogy ne csinálja. A pároddal beszéld meg, ő segítsen neked ebben. Mondjuk az is elég furcsa, hogy ő ebből eddig semmit nem vett észre. Beszéld meg vele, beszéljetek a tesóval. Annyit el kell érni nála, hogy a véleményét ha negatív, inkább tartsa magába. Nem muszáj hogy kedveljen, de ne szóljon be.
2014. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!