Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kérdezik meg az...

Miért nem kérdezik meg az emberek, hogy mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Bő három hónapja halt meg az anyukám és számomra ő volt a legfontosabb ember, a temetésen és 2 héttel utána jöttek az emberek,hogy bármi van segítenek,szóljak, bármi van egy szavamba kerül stb...tudom hogy ezen ígéretek inkább csak illemből hangzanak el, de eközben az eltelt 2,5 hónapban SENKI nem érdeklődött arról,hogy hogy vagyok, mi a helyzet, sem a barátokat sem a rokonokat nem érdekli,hogy mi van velem, és tény,hogy nem olyan típus vagyok aki felvagdossa az ereit,hogy figyeljenek rá,próbálok olyan lenni mint régen, de ez teljesen csak egy maszk, szívesen elmondanám ,hogy mit érzek de mivel senki sem érdeklődik felőlem úgy gondolom,hogyha én keresnék meg valakit a gondommal akkor csak egy felületes beszélgetés lenne, olyan jól esne ha valaki kérdezne vagy írna,hogy hogy vagyok, de nem.
2014. szept. 25. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

De hiszen azt mondod, jöttek, megkérdezték miben segíthetnek, hogy szólj, bármi van, stb...

Ezek után te döntöd el, szeretnél-e tőlük bármilyen módon, akár lelkileg segítséget, egy kis támogatást.

2014. szept. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél kezdeményezőbb. Nem tudhatod, ki gondolta komolyan. Szerintem is az van, hogy nem akarnak tapintatlanok lenni. Bár azért barátoktól elvárható lett volna, hogy legalább felhívjanak, mert ők közel állnak hozzád.
2014. szept. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor Édesapám elhunyt, én sem tudtam beszélni róla, ha mégis akartam, ott voltak a rokonok, barátok támogatni, örültem hogy nem nyomul senki sem.
2014. szept. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!