Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja mindenki...

Miért gondolja mindenki egyértelműen rólam hogy nincs párom, barátom? Ennyire látszana? Ennyire egyértelmű lenne?

Figyelt kérdés

Azt mondta valaki, hogy azért mert csendes és visszahúzódó vagyok. Bár szerintem ez nem igaz. Visszajelzések alapján nem vagyok egy bányarém sem. Igaz, hogy régebb óta nincs párom, de attól még nem kellene egyből erre következtetni. Mi lehet a hiba? aki ismer még hozzám hasonlót, vagy volt hasonló helyzetben azok szerint mi ilyenkor a gond? Lehet ezért nem alakulnak a dolgaim ilyen téren? A múltkor is mellettem párkapcsolati dolgokról beszéltek és odaszóltak hogy hát majd megtudom ha nekem is lesz. Valahogy az az érzésem volt, hogy azt gondolják még sosem volt. Miért lehet ez?

25l


2014. szept. 15. 23:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
25%
mert egy aggszűz vagy?
2014. szept. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz, ha erre gondolsz, nem hinném hogy ez a gond.
2014. szept. 16. 00:16
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát ha sose látnak pasikkal, bulizni, vagy akármi hasonló akkor elég egyértelmű. Otthon ülve nem nagyon lehet ismerkedni.
2014. szept. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem ez a gond. Ritkán járok el, de néha azért járok bulizni. Vannak férfi ismerőseim is. de amúgy nem látnak, mert nem ugyan abban a városban lakunk. Itt inkább arra lennék kíváncsi hogy mi a baj lehet velem, amiből még az a kósza gondolat sem oson be az emberek fejébe hogy megkérdezzék, hanem olyan egyértelmű nekik. Mikor volt barátom is csak azért kérdeztek rá mert valaki látott vele :S Még az új ismerőseim is egyből ezt gondolják :( Tudjátok, vannak azok a haverok, akiknek sosincs csaja, meg azok a barátnők akiknek sosincs barátja, mindig lehet hívni egy szakítás után is mert mindenki számára egyértelmű hogy nincs neki senkije. Na, valami ilyen kezdek én is lenni sajnos. De miért? Mitől lehet ez? Ennyire ezt sugároznám magamból? Ezek az emberek is ezt sugározzák magukból?
2014. szept. 16. 00:28
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nincs barátod, hogy azt hiszik, hogy nincs barátod vagy az, hogy akkor hívnak amikor nekik nincs barátjuk?


De egyébként az első kérdésre, igen elég magányosnak tűnhetsz és nem keresgélősnek, aki nyitott lenne egy új kapcsolatra.


Mióta nincs kapcsolatod?

2014. szept. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Gondolom nem beszéltél sosem róla, hogy lenne valakid, nem láttak nagyon senkivel sem, nem érdeklődsz, hát persze, hogy azt gondolják, hogy te ilyen vagy.


Azért 20 év felett ez a "hogy vagy" után a második kérdés. Nekem vannak olyan ismerőseim akikkel egy évben egyszer beszélek, de tudják mindig a legutóbbi kapcsolati státuszomat.

2014. szept. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kb. 10 Hónapja. Előtte sokáig, majdnem 3 évig voltam egyedül egy hosszabb kapcsolat után. Az utolsó nem volt hosszú sajnos.
2014. szept. 16. 00:59
 8/15 anonim ***** válasza:
ez lerí az emberről, és minél tovább tart, annál kevésbé akarnak majd tőled valamit
2014. szept. 16. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az esetek többségében látnia. Nők viselkedésén.. Mozdulatokon, reakciókon, vagy nem tudom.. En is kis hibaszázalékkal tévedek
2014. szept. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is csendes és visszahúzódó voltam mindig, sőt, egyéb problémáim is voltak. De mégis mindig volt valaki, legalább egy udvarló, az első kapcsolatom óta nem nagyon voltam 1 hónapnál tovább szingli, és mindig nagyon kedves és megértő volt velem az aktuális párom. Sokat segítettek, hogy megoldjam a belső blokkomat.


Akarsz párkapcsolatot, vagy jó neked így? Általában valamilyen hobbitevékenység az, ahol én ismerkedtem, mivel bulizós sem vagyok. És a közös hobbi külön jó egy pár esetében, szerintem. :)

2014. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!