Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihez fordulhatnék?

Kihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés
Utolso eselyként, es végsö elkeseredésemben kérek segitséget. Megköszönöm, ha valaki segiteni tudna, akár egy elérhetöséggel is, kihez fordulhatnék? Amiben segitséget kerek.4,5 éves kislänyunknak egy délutän höemelkedése lett az oviban, érte mentem, és elvittem orvoshoz. Megvizsgälta, megnyugtatott semmi baj, vigyem két nap múlva vissza. Mäsnap köhögött fulladt, elvittem az ügyeletre, ott is megvizsgältäk, mondtäk semmi nagyobb gond, ha estleg fulladna még, vigyük ki a friss levegöre. Aznap este, hirtelen fulladni, köhögni kezdett, nem kapott levegöt, kivittük az udvarra, mentöt hivtunk. A mentöben is történt már valami, mert az állapota rosszabbra fordult. Korházba szällitás utän elláttäk, egy sima vizsgälóban, nem intenziv osztályon, annak ellenére, hogy alig kapott levegöt, es nem tudták mi a baja. Pár óra elteltével, meghalt. Mikor ezt velünk közölték semmi fogalmuk sem volt, hogy miért, nem tudtak rä magyaräzatot adni! Érthetetlenül älltunk a történtek elött, mai napig felfoghatatlan. Vizsgálatot inditottunk, hogy megtudjuk mi okból, és ki volt ebben a hibäs, miért történt, hisz abban a két napban 3helyen is vizsgältäk Öt, és senki sem látott semmit, majd meghalt a makkegészseges kislányunk. Szeretnénk tudni miért, és ki a felelös. A nyomozás során egyszerűen bennünket meg sem hallgattak, egyszerüen megállapitottäk, mindenképpen meghalt volna. Ebbe nem tudunk belenyugodni, es szeretnénk tudni ki okolható ezért. Ennyivel tartozunk a kislänyunknak A kihalgatások elolvasäsa után lenne pár dolog amit másként mesélnénk mi el. Ebben kérem a segitséget, ha valaki tud olyan ügyvédet aki segiteni tudna, és nem fö okként a pénzt látja, akkor szeretnénk az elerhetöséget kérni. Sajnos lelkileg, és anyagilag kimerültünk.
2014. szept. 12. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez nagyon sajnálatos sajnos nem ismerek ügyévdet se senkit :( Őszinte részvétem :( De a per semmiféleképpen megoldás,mert azt a pénzt perelnétek el tőlük,amiből pl egy úgy újraélesztő berendezést vennének! Én is meséleke gy törnétetet. Barátnőm hírtelen terhes lett,de nem tarhattuk meg kiskorúak voltunk szülők nem engedték meg,és nekem is nagyon rosszul esett :( De amit ti érezhettek az semmi ehez képest! De szerintem csak legyen nektek annyi elég hogy ha kirúgják az orvost/orvosokat :S Sajnos mindig is előfog fordulni ilyen,de azt se jobb hogy ha a korháztól pereltek :S Igaz az állam kasszából jönne ki ha nyernétek pénzt,de biztos lennék benne hogy azt a támogatást elvennék. De arra is gondoljatok ha pereltek,hogy ha elbukjátok nektek kell kifizetni mindent (per költség,szakértőket ilyenek,és most szerintem ezután a tragédia után nem lenne az se jó :( De tényleg őszinte részvétem :(
2014. szept. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1-es neked nincs gyereked.Ennél nagyobb csapás nem érheti a szülőt.Ebbe bele lehet őrülni.Igenis keresse meg a felelősöket,hogy más szülő trehányságból ne temesse el a gyerekét!Rettenetesen sajnálom ami veletek történt,RÉSZVÉTEM.Szerintem fordulj a médiához,legyen nagy viszhangja.Talán akad egy ügyvéd aki segít.
2014. szept. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

itt lehet tudnak segíteni

[link]


igazságügyi orvosszakértő dönt arról ki miéet hibázott, szerintem orvosi műhibaként kell kezelni

vagy ÁNTSZ

"Az úgynevezett orvosi műhiba lényegében az orvos-szakmai előírások, ritkán jogszabályi rendelkezések megszegése. Annak eldöntésére, hogy történt-e orvosi hiba, csak igazságügyi orvos-szakértő tud választ adni. Elvileg lehetőség van a helyi ÁNTSZ vizsgálatát kérni, akik kötelesek az orvosra érkező panaszokat akár szakértővel is kivizsgálni."

"az orvosi hiba észlelése sokszor csak szakmai kompetenciával lehetséges."

ez utóbbi nem tudom mit jelent


[link]



Részvétem!

2014. szept. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

csak az első linken elérhető oldalról idézek:

"átvállaljuk a per megindítását, és az azzal járó teljes ügyintézést. A kár megtérítése érdekében az egészségügyi intézménnyel is fölvesszük a kapcsolatot, és szükség esetén igazságügyi orvosszakértői vélemény készíttetünk. Az ügyintézés sikerdíjas elszámolást von maga után, így Ön segítségünkkel kockázat nélkül belevághat."

2014. szept. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, őszinte részvétem.

Mi alapján állították, hogy "mindenképpen meghalt volna"?


"A kihalgatások elolvasäsa után lenne pár dolog amit másként mesélnénk mi el. " Hogy érted, hogy másként mesélnéd el?

2014. szept. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg pereskedni. Sajnos mindig az lesz a vége, hogy az orvosok nem hibáztak. Nagyon sajnálom a kislányt.
2014. szept. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eggyütérzését.Ne értse senki férre én nem meggazdagodni akarok a kislányom halálából,hanem igen is legyen felelös aki miatt ez történt az az egy ami nekem számit.
2014. szept. 12. 18:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!