Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire bízhatok meg benne?...

Mennyire bízhatok meg benne? Elváét férfi aki feleségével lakik?

Figyelt kérdés

Tudjuk azt hogy egy egy strigula miatt sokan képesek lehazudni a csillagokat, hazudni hogy rossz a házasságuk, éppen válnak stb stb, olvastam itt is nem egy két esetet.

Én is bele estem ebbe a hajóba, sajnos vagy sem. 8 éve házasok van két gyermekük.

Elváltak, a nő nem dolgozott soha, most sem.

A férfi házába lakik, házasság előtt épült, vagyon megosztásos gondok vannak.

A pasi olyasmit mondott hogy inkább a gyerekekre íratja majd, ő csak haszonélvező lesz ne hogy a felesége eladja stb stb stb

Sokat telefonálunk, elég sokat is össze futunk, viszont én elég bizalmatlan vagyok vele kapcsolatban.

Bármikor tudunk találkozni amikor akarok, eddig úgy tűnt akár ha most felhívnám most is, még ha fáradt akkor is eljönne.

Közölte igen, hogy külön szobában is alszanak, azt mondta hogyha nem hiszek neki azt is megteszi hogy elvisz hozzá, csak annyira hogy lássam hogy ott a felesége még sincs köztük semmi.

Nem volt közöttünk semmi, nem voltam/vagyok a szeretője, azt mondta hogy ő nem akar strigulát, azt bárkitől megkaphatná stb!

Nem tudom mit higgyek??



31éves egyébként, én pedig 22


2014. szept. 11. 22:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem bíznék meg benne akár mit mondd! Majd ha elköltözött,és együtt éltek akkor talán hihetsz a szavának!
2014. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

31 éves,aki szívesen dugcsizna egy 22 éves puncikát. Rakd össze a kirakóst.


8 éve házasok, akkor most elváltak vagy sem?


Másrészt, ha a házasság előtt épült a ház,akkor nem kell vagyonmegosztás. Az már más kérdés, hogy a feleségnek is van-e tulajdonjoga.


Lehet a pasi hozzád akarna majd költözni?


Bele ne menj semmibe vele!

2014. okt. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Másrészt, ha a házasság előtt épült a ház,akkor nem kell vagyonmegosztás. Az már más kérdés, hogy a feleségnek is van-e tulajdonjoga. "


De, ha házasság előtt épült, akkor is kell vagyonmegosztás...


Kérdező: 22 vagy, fiatal! Ne akarj belemenni ebbe, hidd el, te fogod a legjobban ostorozni magad, hogy mekkora kakiba másztál bele!

Annyi független pasi szaladgál, inkább egy utánfutó nélkülit válassz!

2014. okt. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!