Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Abortusz vs. Nyomor?

Abortusz vs. Nyomor?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdés kapcsán jutott eszembe a dolog, hogy Ti inkább megszülnétek, elég rossz körülmények közé a gyermeketeket vagy az abortusz mellé állnátok?

2014. szept. 7. 15:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
21%

"Lehet, kedves utolsó, de egy abortusz túl azon, hogy mit jelent, 30.000 magyar forintba kerül.

Ha átlagos szexuális étvággyal számolok, és ahogy felveted, 12 aktust teszek egy hónapra, akkor 10 havi óvszer ára annyi, mint amennyiért elvesznek egy ártatlan gyermeket."


Félreolvastál nagyon. Az én kapcsoatomban - pedig már nem friss - egy 12 darabos óvszer egy hétre volna elég. 3 ezerrel számolva egy hónapban így 12 ezer forintot kellene költenünk erre. Így kissé máshogy alakul a számolás. Egyébként igen, tudom, mennyibe kerül egy abortusz. Épp ezért is írtam a végén, hogy akinek nincs pénze védekezni, annak nyilván abortuszra sincs (egy gyereket fenevelni meg aztán végképp), így inkább ne szexeljen, mindenki jobban jár.

2014. szept. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

Én a nagy, magyar átlagot tekintettem, kedves utolsó, nem a 12 óvszer/hét-igényű párokat.

Abban tökéletesen egyetértek, hogy ha valaki nem tud, vagy nem akar FELELŐS szexuális életet élni, akkor inkább semmilyet se éljen.

Üdv.

2014. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
77%
23: gondolom sokszor hallottad már, de fogadd el, hogy nem mindenki vallásos, keresztény, hívő, stb. Én nem hiszek "Istenben". Nekem ez egy mese, nem érdekel a Biblia, nem ad nekem semmit. Nem járok templomba, még esküvőre se megyek el, mert képmutatásnak tartanám, hogy ott ülök, és hallgatom a zagyvaságokat, amiken maximum röhögni tudok. Tök jó, hogy te hiszel, de ne akard ráerőltetni ezt másokra. Engem az abortuszomkor az érdekelt legkevésbé, hogy vajon ez mekkora bűn Isten szemében...
2014. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
93%
23: még egy dolog jutott eszembe. Hány hívő család gyermeke hal meg rákban 2-3 évesen, vagy még kisebb korban vajon...? Ők "Isten" akarata szerint éltek. Nekik is megadott mindent "Ő"? Elvette tőlük, pedig előtte a s*ggét nyalták, százezer imát mormoltak el, hogy a gyerek felépüljön, mégis kínok közt haltak meg. Az ilyenekre vajon milyen magyarázata van ugyan a "Jóistennek"?
2014. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha akkora nyomorban élnék hogy védekezni se lenne pénzem, nyilván abortuszra sem tellne. Plusz ilyen nyomorban kedvem se lenne szexelni. De annyi eszem csak lenne hogy a semmire nem csinálok gyereket. Inkább nem szexelek, ahelyett vállalok több melót.

Azért rossz a kérdés mert akik ennyire primitívek és csórók hogy spórolnak a védekezéssel, azoknak nem lesz pénzük abortuszra sem. Ha meg arra össze tudnak gyűjteni, akkor érdekes, a védekezésre miért nem tudtak?

2014. okt. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!