Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Abortusz vs. Nyomor?

Abortusz vs. Nyomor?

Figyelt kérdés
Egy másik kérdés kapcsán jutott eszembe a dolog, hogy Ti inkább megszülnétek, elég rossz körülmények közé a gyermeketeket vagy az abortusz mellé állnátok?

2014. szept. 7. 15:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
17%
Az abortusz biztos halál. Az élet lehetőség a boldogulásra. Ezért maradnék az életben maradásnál.
2014. szept. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%

"Nyomor". Az anyagi körülményeinken tanulással, munkával könnyen tudunk változtatni, de egy megölt gyereket visszahozni az életbe lehetetlen.

Ráadásul én látom ezt a verziót, a szüleim a "semmire" vállaltak. Mindenki szerint az abortusz lett volna a jó döntés. Mégis meg tudták oldani, volt néhány nehéz évük, de arra én nem is emlékszem, hisz csecsemő voltam. Amikorra emlékszem, akkor már jobban is éltünk az átlagosnál. Hülyeség lett volna megölni engem.

2014. szept. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
8%
van harmadik út is: örökbeadás
2014. szept. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
97%
Abortusz. Én azt vallom, akkor szüljünk mikor adottak a körülmények
2014. szept. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%
Meg sem csinálnám.
2014. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
82%
inkább abortusz
2014. szept. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%
Ezért kell védekezni. Én inkább nem szexeltem, amikor nem volt nálunk gumi, vagy nem vettem be a gyógyszert, nem érdekelt, hogy utált miatta a volt párom.
2014. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
83%

Abortusz.


OFF: Amúgy nemrég beszélgettünk édesanyámmal arról, hogy manapság nem is csoda, hogy ennyi nem kívánt terhesség van, hisz iszonyatosan drága lett a védekezés minden formája. 10-12 db jó minőségű óvszer 3 ezer Ft, ez a legtöbb párnak egy hétre elég max. Egy havi fogamzásgátló 3-4 ezer Ft (én 3 havit veszek egyszerre, az 10). Ezt főként annak a válaszolónak írtam, aki szerint 2-3 féle módon is védekezni kellene. Valóban, kellene, de az országban jelenleg nem azon a színvonalon élnek az emberek, hogy több 10 ezret költhessenek havonta a védekezésre. Bár jobb lenne, ha így inkább nem is szexelnének, de ez már csak az én meglátásom...

2014. szept. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
21%

Lehet, kedves utolsó, de egy abortusz túl azon, hogy mit jelent, 30.000 magyar forintba kerül.

Ha átlagos szexuális étvággyal számolok, és ahogy felveted, 12 aktust teszek egy hónapra, akkor 10 havi óvszer ára annyi, mint amennyiért elvesznek egy ártatlan gyermeket.

Nem hiszem el, hogy a védekezés pénzkérdés. Aki tisztességesen használja azt az egy eszközt, ami arra hivatott, és amit finanszírozni mindenki tud, akkor ezen eszközön pearl-indexének megfelelően alig lenne nem kívánt terhesség.


Nyilván senki, vagy alig valaki vallja be, de csak kell, hogy legyen oka annak, hogy a nem kívánt terhességek viselői, vagy megszakítói olyan nagy számban vannak ahhoz képest, hogy milyen százalékban biztonságosak a mai, korszerű fogamzásgátló eszközök.

Én azt mondom, hogy az abortuszok közel 99%-a nemtörődömségből, nem-védekezésből, és aztán különféle emberi gyengeségekből és jellemhibákból fakad.

2014. szept. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
95%
abortusz
2014. szept. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!